aA
Paslapčia, klastingai, KGB-istiniais metodais buvusių komunistų, KGB-istų įkištos pataisos sulaukė didelio pasipriešinimo ir visuomenėje, ir tarp politikų, artėja atomazga.
Viktoras Uspaskichas
© Asmeninio albumo nuotr.

Tai pataisa, kuri sukėlė grėsmę net nacionaliniam saugumui, apie kurią puse lūpų prakalbusi Prezidentė žadėjo vetuoti, bet paskutinėmis dienomis, po susitikimų su buvusiais KGB-istais, davė žalią šviesą.

Na, nenuostabu. Matyt, tam, kad išvengtų komisijos tyrimo apie savo nelabai gražius darbelius. Iš patikimų šaltinių (pavardės žinomos) žinoma, kad nuomonę pakeitė po susitikimo su J. Bernatoniu (yra kalbų, kad tame pokalbyje dalyvavo ir G. Kirkilas?). Ji sutiko pasirašyti visą biudžetą su pataisa, kuri vertinama kaip politinę korupciją skatinanti pataisa. Štai taip, gelbėjant savo užpakalį, tampa nesvarbi net grėsmė nacionaliniam saugumui.

Todėl R. Karbauskis taip drąsiai prakalbo, kad ši pataisa be problemų bus priimta. Juk Prezidentės veto su tokia trapia dauguma būtų sunkiai įveikiamas.

O ši pataisa ne tik sukėlė grėsmę nacionaliniam saugumui, ne tik skatina politinę korupciją, bet dar ir įteisina politinę prostituciją. Galima patekti į Seimą su viena partija, paskui pardavinėti save tiems, kas daugiau duos. Ir ne vieną kartą, nes tokių lakstančių iš partijos į partiją, iš frakcijos į frakciją – pilna. O dabar tai dar ir bus įteisinta. Valio!!!

Vargs Lietuvėlė, kol neišmirs šitie komunistai, KGB-istai, NKVD-istai. Taip ir šlubuos visa politinė sistema. Taip ir bus skaldoma visuomenė, taip ir bus pilamas purvas ant tų, kurie turi savo, bet kitokią nuomonę nei jų.

Nors šiandien politinės partijos yra vienintelės valstybėje, galinčios užtikrinti ideologinį demokratinės santvarkos pereinamumą. O kažkam sąmoningai parūpo suteikti galimybę kurti politinius komitetus 3 žmonių pagrindu (partijai įkurti reikia bent 2000). Kurti komitetus, galinčius dalyvauti rinkimuose be griežtos finansinės atskaitomybės, be aiškios ideologijos ir dargi galinčius sudaryti koalicijas su politinėmis partijomis. Tai galutinai pribaigs politinę Lietuvos sistemą. Jau šiandien juntamos tokių veiksmų pasekmės – populiariausia partija pasitiki vos 15 proc. žmonių. Greitai ir šito nebus.

Kam to reikia??? Ar ne tiems, kurie iš komunistų, KGB-istų, NKVD-istų „persidažė“ į neva patriotus? Būtų gerai paklausti, ką apie tai manytų taip iškilmingai ir garbingai neseniai palaidotas Adolfas Ramanauskas-Vanagas, kurį negyvai nukankinto tie patys komunistai, KGB-istai, NKVD-istai?

Matyt tam, kad atlaikytume konkurenciją politinėje arenoje prieš tokius komitetus ir iškreiptą politinę sistemą, reikia ir mums sukurti komitetą ir pavadinti jį „Darbo komitetu“. Gal ir gerai, tada nereikės vaikščioti po teismus dėl netinkamos politinės kampanijos finansavimo. Nes dabar yra įteisinta politinė prostitucija, politinė korupcija ir atsisakyta griežtos finansinės atskaitomybės.

Juk ir ankščiau visa tai nebuvo taikoma politinėms partijoms, ir ankščiau visos partijos kaip norėjo, taip ir darė. Kol neatsirado Darbo partija. Ir tam, kad būtų galimybė ją sužlugdyti, reikėjo „sulipdyti“ bylą. 2004 metais buvo sukurtas įstatymas, specialiai Darbo partijai skirtas, dėl griežtos atskaitomybės ir partijos pirmininko vienasmenės atsakomybės. Dabar buhalteris arba pakišta agentė, kaip buvo pas mus partijoje, gali daryti ką tik nori, kad ir pakišti partijos pirmininką. Vis tiek vienasmenė atsakomybė krenta partijos pirmininkui ir atsakys už viską būtent jis. Juk kitaip manęs nebuvo įmanoma patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Absurdas. Bet ką daryti? Reikia taikytis prie tokių prostitucinių pokyčių. Gerai, kad dar nereikalauja tapti homoseksualu, nes aš – tradicinės šeimos šalininkas.

Darbo partijos priimtu sprendimu mūsų atstovas LR Seime V. Bukauskas nepalaikys nei vieno su politine korupcija, politine prostitucija susijusio bei keliančio grėsmę nacionaliniam saugumui įstatymo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Giminaitį laidoję plungiškiai sukrėsti pareigūnų elgesio: vietoje užuojautos sulaukė piniginių baudų (213)

Policijos pareigūnų elgesys mums visiems turėtų būti sektinas pavyzdys. Gaila, bet kartais...

Ekspertai: atėjo palankiausias metas parduoti turtą (86)

Po rekordinių 2018-ųjų, kuomet komercinio nekilnojamojo turto investicinių sandorių apimtys...

Trylikametę 88 dienas laikė po lova, mergina pasakoja siaubą keliančias detales

Pagrobimo auka tapusi Jayme Closs detektyvams pateikė siaubą keliančių detalių apie 88...

Pensijas pristatančios bendrovės vadovas tvirtai žada: iki kada visi pensininkai sulauks savo pinigų (125)

Šiuo metu senatvės pensijas jau gavo daugiau nei 70 proc. žmonių, kurioms jos priklauso, visoje...

Nuo gripo neapsaugos nei česnakas, nei vitaminai: specialistai pabrėžia tik kelias priemones, kurios dabar gali išgelbėti (41)

Penkiose Lietuvos – Alytaus, Vilniaus, Panevėžio, Kauno ir Klaipėdos – apskrityse sergamumas...

Churchillio anūkas: esame visiškai paralyžiuoti (41)

„Brexito“ terminui nesulaikomai artėjant, europiečiai vis labiau nerimauja. Didžiosios...

Inauguruojama nauja plaukikų Čempionų lyga: dalyvaus Rapšys, Meilutytė liko be kvietimo (2)

Tarptautinė plaukimo federacija ( FINA ) pristato naujovę – Čempionų lygą. Naujose varžybose...

„Revolut“ istorijoje įžvelgia grėsmes: keliamas nepasitikėjimas Lietuvos finansine sistema (47)

Žiniasklaidai pranešus, kad Lietuvoje specializuoto banko licenciją gavusio Jungtinės Karalystės...

Švietimo ministras įvardino tiksliai, kokios algos turi būti mokamos mokytojams (86)

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius sako, kad mokytojų atlyginimai turi...

Siūlo naują prievolę darbdaviams: darbo skelbime turėtų nurodyti algos dydį (133)

Siūloma papildyti Darbo kodeksą nauja nuostata apie privalomą pareigą darbo skelbimuose nurodyti...