Pastaraisiais mėnesiais vis dažniau Seimo valdančiųjų ir opozicinių partijų vadovai mini Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą bei jos pirmininką Ramūną Karbauskį.
Ramūnas Karbauskis
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Mini kaip grėsmę Lietuvos stabilumui. Kaip atsitiko, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, turėdama vieną Seimo narę, tapo tokia svarbi ir grėsminga?

Atsakymas matyt nieko nenustebins – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga gina tautos teisę spręsti valstybei svarbius klausimus, kalba apie Lietuvos nacionalinius interesus, pamirštus Briuselio koridoriuose, pasisako už ribojimus užsienio kapitalui įsigyti Lietuvos žemę, prieš skubotą euro įvedimą, skurdinant žmones, mažinant ir taip apgailėtinai mažus atlyginimus, ypač regionuose. Primenamas ir mūsų inicijuotas privalomasis referendumas prieš Visagino atominės elektrinės statybas.

Politinis „elitas“, neturėdamas tvirtų argumentų diskusijai bei šokiruotas 320 tūkstančių žmonių parašų referendumo iniciatyvai, ėmėsi seniai patikrintos taktikos – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei jos pirmininkas Ramūnas Karbauskis įvardinti prorusiškais.

Tai toks nuvalkiotas ir pigus štampas, kuris po referendumo dėl Visagino atominės elektrinės buvo pritaikytas visai valdžios „nesupratusiai“ tautos daliai. Sistemos akyse tampame „prorusiški“, kai nerodome noro paklusti. Kai nesutinkame, kad Europos Sąjungos sutartis su Lietuva yra aukščiau Lietuvos Respublikos Konstitucijos, kai reikalaujame teisės pasisakyti visais mums svarbiais klausimais, peržiūrėti anksčiau padarytus ir Lietuvai nenaudingus susitarimus.

Esame viena iš kelių Lietuvoje išlikusių patriotinių politinių partijų, kurios nusistovėjusiai politinei sistemai pradeda kelti rimtą grėsmę. 

Bet koks Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos gretinimas su prorusiškais interesais yra melagingas, o visi tokiais kaltinimais besišvaistantys politikai neišvengiamai susilauks teisinio persekiojimo už sąmoningą šmeižtą.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vykdoma politika yra patriotinė, pilietiška, paremta kultūros, švietimo, gamtosaugos, sveikos gyvensenos, tradicinės šeimos vertybiniais prioritetais. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga yra politinė jėga turinti tvirtą stuburą, aplink mus buriasi Lietuvos pilietinė visuomenė.

Sugebame konstruktyviai kalbėti apie valstybės problemas ir jų sprendimo būdus. Mums nereikia vaidinti prieš Briuselį, kad Lietuvoje viskas gerai. Trečdalis žmonių Lietuvoje skursta, šeimos nežino kaip išgyventi žiemą dėl šildymo kainų, vaikų sveikatos rodikliai nuolat blogėja, valdžios sprendimus veikia alkoholio pramonės lobistai...

Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose iškėlėme Bronį Ropę – kandidatą, kurio kompetencija, patirtis ir darbo rezultatai gali išjudinti reformas visose valstybės gyvenimo srityse. Kaip merui jam pavyko įgyvendinti skaidriausią, sparčiausią ir pigiausią Lietuvoje renovaciją.

Kaip valstybės atstovas Briuselio derybose jis visada gins žmonių interesą, nes jam rūpi, kad Lietuvos šeimų vaikai liktų gyventi ir dirbti savame krašte, auginti čia vaikus, kad jiems paliktume neišparduotą žemę, nenuniokotą gamtą, nepraskolintą, kultūringą ir ekonomiškai stabilią šalį.

Nesame populistai ar radikalai. Tapome politine jėga, galinčia keisti politikos kryptis, pasinaudojant demokratinės valstybės valdymo mechanizmais. Sudarydami rimtą konkurenciją dominuojančioms partijoms, mes norime valstybę grąžinti žmonėms. Norime grąžinti tikėjimą savo tauta, valstybe ir jos valdymo institucijomis.

Rinkimų kampanijoje negalėsime pasigirti tokiais finansiniais resursais kaip Seimo valdančiosios ar opozicinės partijos, tačiau mūsų stiprybė - tai tūkstančių piliečių pagalba ir tikėjimas bendromis idėjomis.

Lietuvos žmonių balsas turi būti girdimas ir gerbiamas, skirtingai negu yra dabar, kai politinis „elitas“ tarnauja pats sau, skleidžia mitus apie tariamas grėsmes ir girdi tik savo nuomonę.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Sudarė ministro nuodėmių sąrašą: klausimai Verygai – jau ant stalo (112)

Opozicija jau parengė septynis lapus klausimų interpeliacijai sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui...

Už pažangios įmonės fasado – purvinų pinigų šleifas (210)

Prieš 7 metus mokslinės gamybinės akcinės bendrovės „ Precizika “ valdybos pirmininką...

Pentagono Kalėdų dovanos Baltijos šalims (875)

Po to, kai JAV Kongrese sutarta dėl rekordinio, beveik 700 mlrd. dolerių gynybos biudžeto,...

Didelė avarija Kaune: dirba keli medikų ekipažai, prospektas uždarytas kaltininkas visiškai girtas (16)

Sudėtingomis oro sąlygomis Kaune ir toliau fiksuojamos avarijos. Rimta nelaimė ketvirtadienio rytą...

Įtakingas socdarbietis norėjo išimti iš Seimo darbotvarkės Magnickio rezoliuciją Bernatonis neigia informaciją (98)

Įtakingo socdarbiečio Juozo Bernatonio siūlymu iš Seimo darbotvarkės buvo bandoma išbraukti...

Vilniui siūloma nauja rinkliava

Vilniaus miesto tarybai pasiūlyta vadinamoji turisto rinkliava, rašoma pranešime spaudai.

Apie dingusį Argentinos povandeninį laivą – gąsdinanti žinia laivyno atstovas: esame pavojingoje situacijoje (18)

Tyrėjai aiškinasi, ką galėtų reikšti gauta informacija apie „skambų garsą“, užfiksuotą...

Kaip tinkamai maitintis žiemą ir rudenį, kad nesirgtume, o pavasarį nereikėtų laikytis dietų

Pasak specialistų, žiemos metu kai kurių su maistu gaunamų medžiagų ima stigti, kitų –...

Dėl stipriai pablogėjusios sveikatos rusų aktorius Armenas Džigarchanianas skubiai išgabentas į ligoninę (2)

Stipriai pablogėjus sveikatai į ligoninę buvo nugabentas rusų aktorius Armenas Džigarchanianas ....

Skvernelis įvertino naują elektros mokestį (121)

Premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad elektros ir dujų skirstymo bendrovės „Energijos...