aA
Ukrainos fronte orda persigrupuoja. Tai tie, kurie per Trijų dienų karą 140-ąją karo dieną neprarado galvos, kojų, rankų, ir kuriems viskas dar pagal planą. Fiureris Kandis iš pykčio daužo raketomis Ukrainos prekybos centrus, vaikų sanatorijas ir mokyklas. O pačioje ordoje sankcijų saulei dar nė nepatekėjus dėjosi keisti, bet ordai įprasti dalykai.
Rimvydas Valatka
Rimvydas Valatka
© DELFI / Andrius Ufartas

Vakarų sankcijos apsunkino valkataujančių šunų gaudymą, pranešė Ust Kamčatkos rajono vadovas O. Bondarenka. Šunims gaudyti ima trūkti importinės įrangos, pridūrė valdininkas.

Tuo pat metu dauguma ordos gyventojų šventai tikėjo, kad, nesugebėdama be Vakarų importo išgaudyti palaidų šunų, Moskovija žengs milžinišką tėvyninės pramonės žingsnį statydama modernius keleivinius lėktuvus, laivus, automobilius ir ypač kurdama mikroelektroniką.

Pirmas žingsnis į sėkmę – ordos aviainžinieriai ardė vienus iš Vakarų pavogtus boeingus, kad galėtų skraidyti kiti pavogti boeingai.

Nuo fiurerio spec. operacijos pradžios trys ordos gyventojai, tarp jų viena nepilnametė, mirtinai prigėrė įkritę į fekalijų duobę, kurią fiureris ir jo kariuomenės praporai paprastai vadina sortyru.
Kadangi ėjimas į lauko fekalijų duobę moskovitams neretai prilygsta mirtinai ekskursijai į Černobajivką ar Gyvačių salą, ordos gyventojai lengvai pasirašo išbūti be tualeto tris ir daugiau parų arba tiesiog daryti po savim. Jei tik už tai pasiūloma kas nors moskoviškai dvasingo. Pavyzdžiui, galimybė laimėti sofą lovą.

Vakarų sankcijos apsunkino valkataujančių šunų gaudymą, pranešė Ust Kamčatkos rajono vadovas O.Bondarenka. Šunims gaudyti ima trūkti importinės įrangos, pridūrė valdininkas.
Rimvydas Valatka

Taip pafrontės Belgorodo miesto baldų krautuvėje keturi bičai dalyvavo sėdėjimo ant sofos žaidynėse, kad už dyką gautų šį neįmantrų tėvyninį baldą. Pretendentai neturėjo teisės nei atsistoti, nei nueiti į tualetą (sortyrą?), kas, kaip jau žinoma, ordoje yra pavojingiau nei sėdėti.

Konkursas buvo nutrauktas po 100 valandų sėdėjimo. Dėl nepakeliamo kvapo baldinėje, sofai netekus prekinės išvaizdos ar dėl kitų ordai būdingų dalykų? Apie tai nepranešama.

Bet gal neatsitiktinai Belgorodo sofos žaidynių metu Ordos Dūma po trečiojo skaitymo priėmė Mėšlo įstatymą, o paskui ir Išvartų įstatymą. O gal pirmiausia Išvartų, o paskui Mėšlo. Abu įstatymai aiškiai rodo, kad ordos valdžia rūpinasi kiekvieno moskovito asmenine gerove – mėšlas ir pagaliai yra tai, ko linkstant po Vakarų sankcijomis pirmiausia gali prireikti.

Nuo šiol kiekvienas ordos gyventojas gali apiforminti nuosavybes teises į mėšlą, mėšlą galima laisvai parduoti ir pirkti. Už mėšlo vagystę numatyta bauda. Pikti emigrantų liežuviai tarabanijo, kad šūdas ordoje dabar ypač vertinamas – už kastuvą su šūdo gabalu grės 500 dolerių bauda ikikariniu kursu, šūdą galima palikti kaip užstatą.

Pačioje ordoje taip juokauti galėtų tik šventieji ir bepročiai. Dar iškritę iš medžio. Kaip rusišką ruletę žaidžia prekybos tinklas AGD/RTV, vieną paskui kitą leidžiantis simboliškai sukabintas lauko reklamas – po ordopatriotinės „Garbė Rusijos didvyriams“ iššoka „Utilizacija 30 proc.“

Gyvenimas ordoje šią vasarą reikalauja išskirtinio sielos lankstumo. Antai ordos opričnikai dieną naktį kalė į moskovitų galvas, kokia svarbi Rusijai yra Gyvačių sala netoli Odesos. O vieną rytą staiga paaiškėjo, kad ordai Gyvačių salos niekada ir nereikėjo.

Gyvenimas ordoje šią vasarą reikalauja išskirtinio sielos lankstumo. Antai ordos opričnikai dieną naktį kalė į moskovitų galvas, kokia svarbi Rusijai yra Gyvačių sala netoli Odesos. O vieną rytą staiga paaiškėjo, kad ordai Gyvačių salos niekada ir nereikėjo.
Rimvydas Valatka

Nepaisant to, kad dėl jos orda paaukojo Juodosios jūros karo laivyno flagmaną „Moskva“ ir šiaip visokio gero už 0,9 mlrd. dolerių. Tos pačios Gyvačių salos, apie kurią fiurerio Kandies įkvėpėjas, ordos filosofas Duginas pezėjo, kad tas, kuris kontroliuoja sakralinei geografijai priklausančią Gyvačių salą, kontroliuoja ir viso pasaulio istoriją.

Šast, ir orda atiduoda Gyvačių salą bei viso pasaulio istorijos kontrolę. Grynai dėl geros valios.

Ordos lavrovai ir rebrovai, net pats fiureris neseniai dar kaišiojo kumštukus po NATO nosim ir reikalavo, kad tas nusinulintų iki 1997-ųjų sienų. O dabar pats fiureris ne tik nunulino šitą reikalavimą, bet ir pridėjo magaryčių, pranešdamas, kad Rusija neturi jokių klausimų Suomijai ir Švedijai. Netgi pačiam NATO dėl tokio įžūlaus plėtimosi į ordos orbitą klausimų neturi.

Niekas taip gerai nestimuliuoja Moskovijos ordos geros valios kaip Neptūno harpūnas į ordos kariaunos minkštąją. Kuo daugiau Vakarų sunkiosios ginkluotės gauna Ukraina, tuo marodierių ir prievartautojų armija parodo daugiau geros valios bėgdama ir nusinulindama.

Kaip ir „prisikėlimų“. Ne iš mirusiųjų. Iš gyvųjų. Orda oficialiai pranešė, kad Berdianske ordos jūreiviai iš dugno pakėlė desantinį laivą „Saratov“. Tą patį, kurio Ukrainos raketos nenuskandino dar kovo 24-ąją. Desanto laivas tada nenuskendo, bet iš dugno dabar jį orkai sėkmingai iškėlė.

Ordos laimėjimai šitame kare dar ilgai stebins amžininkus. Ne istorikus. Astrologus, burtininkus, šamanus, gyduolius ir tantrinio sekso specialistes. Tik paraprotas įstengs atskleisti, kaip ordai pavyko numušti 135 proc. Ukrainos bepiločių. Vien „Bayraktar“ jau rusai numušė daugiau nei turkų brolių Bayraktarų gamykla spėjo iš viso pagaminti.

Kandies valdymo metais Europa ėmė keistai mirinėti. Nuo 2014-ųjų Europa, ordoje šaukiama Gėjropa, prisakė ilgai gyventi šešis kartus. Dėl sankcijų Rusijai 2014 m. Dėl Graikijos finansų krizės. Dėl migrantų antplūdžio. Dėl kovido pandemijos. Dėl dėl to, kad atsisakė „Šiaurės srautas 2“. Pastarąjį, bet tikrai ne paskutinį kartą Europa žlugo dėl 2022 m. įvestų sankcijų Rusijai.

Nepaisant tokio intensyvaus Gėjropos mirinėjimo, primenančio pagonių tikėjimų metų ciklą, dauguma ordos gyventojų Europos numirimu šventai tiki. Tiesa, ne visais mirimais, o tik paskutiniuoju. Paskelbus naujausią Europos numirimą prieš tai galiojęs Europos žlugimas Moskovijoje yra nunulinamas. Panašiai kaip paties fiurerio Kandies valdymo kadencijos.

Apskritai nunulinimas yra mėgstamiausias ordos mąstytojų (pvz., kosmonautai Tereškova, S.Michalkovas ir kt.), valdytojų, opričnikų ir šiaip mažutėlių matematinis veiksmas.
Antai gegužės 26-ąją „Gazprom“ iškilmingai pasigyrė miestui ir pasauliui, kad šįmet išmokės istoriškai didžiausius dividendus – bene 120 mln. dolerių ikikariniu kursu. Praėjus 35 dienoms „Gazprom“ dividendai buvo nunulinti.

Bene tą pačią dieną kažkoks keistuolis atkasė, kad Moskovijos įstatymas dėl feikų yra kaip du vandens lašai panašus į vieną tokį įstatymą, kurį 1935-aisiais priėmė Hitlerio Reichstagas, o Užsienio agentų įstatymas yra tip top kaip ir fašistinės Vokietijos įstatymas dėl žydų statuso, tik žodį „žydai“ Ordos Dūma pakeitė žodžiais „užsienio agentai“.

Kaip ketvirtadienį interfax.ru pranešė Leningrado srities kelių komiteto spaudos tarnyba, Vsevoložo rajone baigtas tiesti uogomis kvepiantis asfaltas. Kai tokie keliai, ir kelias iki fekalijų duobės (sortyro) ne toks jau mirtinas.
Rimvydas Valatka

Bet būtų neteisinga sakyti, kad viskas fiurerio Kandies ordoje smirdi sortyrais, kuriuose skęsta visada dėl visko pasaulyje teisūs moskovitai, ir dar bjauriau jos propaganda, kurioje iš gėdos nuskendo net genseko Brežnevo agitpropo šedevrai. Yra ordoje ir kvepiančių asfaltų.

Kaip ketvirtadienį interfax.ru pranešė Leningrado srities kelių komiteto spaudos tarnyba, Vsevoložo rajone baigtas tiesti uogomis kvepiantis asfaltas. Kai tokie keliai, ir kelias iki fekalijų duobės (sortyro) ne toks jau mirtinas.

Ypač kai palygini, kas moterų gali laukti Volgograde. Ten bičas suvarė peilį iki pat rankenos merginai į veidą už tai, kad ši atsisakė demilitarizuoti savo skaistybę po to, kai jis it kokiai atsiprašant Ukrainai pareiškė turįs tokių pretenzijų.

Būtina pridėti, kad moterų demilitarizatoriaus mamytė po šio dėmesio neverto įvykio pareiškė, jog kalta pati mergina, nes kaipgi galima neatsakyti meile į tikro rusų vyro norą pasismaginti?
Tuo metu per televiziją paleido ordos saugumo vizirį Patruševą. Jis atsakingai pareiškė, kad Rusija visai nenori kariauti su Ukraina, bet tą karą rusams primeta Vakarai. Lavrovo Zacharova geidulingai čiaumojo braškę. Dar ir ne taip gali pakartot.

Taip nepastebimai ir kasdieniškai ordos platybėse praėjo dar viena melo ir masinių jos kariaunos nusikaltimų diena Ukrainoje. Su kiekviena tokia diena rusų patarlė „gerai ten, kur mūsų nėra“ įgyja vis daugiau ryškių spalvų. Gerai buvo tik valkataujantiems šunims. Ne tik Kamčatkoje.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(457 žmonės įvertino)
4.6871

Top naujienos

Delfi PliusDaiva Žeimytė-Bilienė, laida „Iš esmės“, Virginija Spurytė

Saugumas pasaulyje byra į šipulius: gresia ir branduolinė katastrofa, ir karas tarp JAV ir Kinijos (5)

Per pasaulį ritasi ginkluotų konfliktų banga – karas jau vyksta ne tik Ukrainoje , bet kraujas...

Šią vasarą nelaimingų atsitikimų skaičius išaugo net 20 proc.: gydytojas pasakė, kas ypač blogina padėtį

Nors vasara pamažu ritasi į pabaigą, šilti orai vis dar lepina. Deja, kartu su šiltais orais ir...

Premjerės Šimonytės komandą palieka atstovė spaudai Jakilaitienė

Iš premjerės Ingridos Šimonytės politinės komandos traukiasi patarėja ryšių su visuomene...

Didelė avarija Vilniuje: susidūrė du automobiliai, sužalotieji skubiai išgabenti į ligoninę

Bendrasis pagalbos centras informavo, kad Vilniuje įvyko didelė eismo nelaimė.

Karas Ukrainoje. Ukraina sunaikino tris okupantų bazes ir tris amunicijos sandėlius Kadyrovas: į Donbasą vyksta nauja savanorių grupė

Situacija Južnobugo zonoje išlieka sudėtinga, tačiau kontroliuojama. Ukrainos gynėjai toliau...

Gyventojai pasidalijo sąskaitomis pasirinkus elektros tiekėją: pamačius dvigubai išaugusią sumą dreba ir rankos, ir kojos (42)

Šią savaitę daugiau kaip 660 tūkst. nepriklausomą elektros tiekėją pasirinkusių Lietuvos...

Delfi PliusAnastasija Fedčenko

Okupuotuose Ukrainos miestuose – siaubą rusų kariams keliantys ženklai (5)

Laikinai rusų pajėgų užimtos Ukrainos teritorijos nepasiduoda, rusų kariams čia visai nesaldu,...

Niūri mokslininkų prognozė: žmonija artėja prie labai pavojingos ribos (5)

Jei galvojate, kad tai buvo karščiausia jūsų gyvenimo diena, mokslininkas jus šiek tiek pataisys...

Rezervų pasilikusi Teterevkova vėl lenktyniavo su italėmis, į pusfinalį iškopė ir Rapšys

Danas Rapšys ir Kotryna Teterevkova sekmadienį varžysis Romoje (Italija) vykstančių Europos...