aA
Žinių greitintuvas. Beveik nepaliesdamas smegenų. Stuksena. Lietuvių moterų krūtinės yra didesnės nei rusių, bet mažesnės nei lenkių. Vilniečiai vis drąsiau renkasi santuoką neįprastose vietose. Paliktą pasaugoti šunį bičiulis uždaužė plaktuku. Senelis pagaliu daužė pririštus anūkus. Seimo nariai paskutinę sesijos dieną išsivadino padugnėmis.
Rimvydas Valatka
Rimvydas Valatka
© DELFI / Mindaugas Ažušilis

Štai nuo šios vietos paprašytume detaliau.

Seimo – to paties, kuris išsivadino padugnėmis – narys Urbšys primena kitiems Seimo nariams (padugnėms?), sie­jantiems save su Baž­ny­čia, ar­ki­vys­ku­po emerito Tamkevi­čiaus krei­pi­mą­si į Seimą. Dėl dirbtinio apvaisinimo įstatymo. Vyskupas gąsdino Seimo narius ekskomu­ni­ka. Realiai. Rimtu veidu. 2016 metais po Viešpaties gimimo.

Ekskomunika yra atskyrimas nuo Katalikų Baž­nyčios. Ir bus atskirti visi seimūnai, ku­rie balsuotų už realų dirbtinį apvaisinimą garantuojantį įstatymą. Kuris leistų susilaukti vaikų šeimoms, negalinčioms jų turėti be medicinos mokslo pagalbos.

Urbšys ragina Seimą balsuoti taip, kaip liepė Bažnyčia. Iš Seimo tribūnos. Remdamasis arkivyskupo grasinimu pasinaudoti Bažnyčios Kanonų teise. Kuri leidžia kataliką atskirti nuo Bažnyčios. Tokiu rimtut rimtutėliu veidu – lyg išdrožto pakelės Rūpintojėlio. 27-aisiais metais po demokratinės ir teisinės Lietuvos atkūrimo.

Labai norite vaikų, bet negalite, o mokslas gali padėti? Seimas uždraudė. Nors jau 24 metus čia daugiau žmonių miršta nei gimsta. Remdamasis katalikiška Kanonų teise. Iš baimės būti atskirtas nuo Bažnyčios.

„Pagalbinio apvaisinimo įstatymą galima vertinti kaip nesusipratimą. Realybėje įstatymo nuostatų taikymas gali net pabloginti nevaisingų šeimų galimybes susilaukti vaikų. Įstatymas dar ir neatsižvelgia į moters organizmo tausojimą“, šaukia pavymui Seimo liberalės Čmilytė ir Kuodytė. Eikite, ponios. Seimo mišios baigėsi. Jūs atskirtos nuo Bažnyčios.

Lietuva yra Marijos žemė. Paliktą pasaugoti šunį bičiulis čia gali užplumpinti plaktuku. Senelis gali pririšti anūkus prie suoliuko ir auklėti pliauska. Tėvas per speigą gali sumesti vaikus į šulinį. Bet nė vienam katalikų vyskupui neateis į galvą šių erodų atskirti nuo Bažnyčios.

Nes jie yra mūsų žemės druska. Pliauska anūkus daužęs Šlienavos senelis yra tradicinis konservatyvaus lietuviško kaimo atstovas. Jis pritartų naujosios Seimo daugumos, kuri paskutinę sesijos dieną išsivadino padugnėmis, priimtam Dirbtinio apvaisinimo įstatymui ir Konstitucijos 38 str. pakeitimui. Jei tik sugebėtų suprasti, apie ką čia.

Šeima kyla tik iš vyro ir moters santuokos, skelbia naujoji konservatorių, paksininkų, darbiečių ir V.Tomaševskio dauguma. Tvarka bus! Pliauska mažylius daužęs Šlienavos senelis yra asocialus, o marti užguita. Žino savo vietą. Kaip ir priklauso tradicinėje šeimoje. Jos vyras nemyli pliauska auklėtų vaikų, nes jie yra iš kitų jos vyrų. Taigis kaipgis, anie tai ne šeima.

Kas „už“?

29 konservatoriai, 19 „darbiečių“ , 8 tomaševskininkai, 7 paksininkai, vienas socialdemokratas, 10 mišrūnų. Kas „prieš“, susilaikiusių yra? Konservatorių lyderis G. Landsbergis sutrikęs. Sako, būtų susilaikęs. Jaunojo lyderio balsas į partijos dangų neina. Už pliauskų, vyrai! Apginkime savo vaikus nuo Norvegijos „Barnevernet“! Mes žinome, kokia šeima yra teisinga, o kokia – ne. Apsaugokite šeimą nuo Seimo, FB atsidūsta liberalas Šimašius.

Urbšys ragina Seimą balsuoti taip, kaip liepė Bažnyčia. Iš Seimo tribūnos. Remdamasis arkivyskupo grasinimu atskirti nuo Bažnyčios. Tokiu rimtut rimtutėliu veidu – lyg išdrožto pakelės Rūpintojėlio. 27-aisiais metais po demokratinės ir teisinės Lietuvos atkūrimo.

Svarbiausia – neleisti Lietuvai pasveikti. Vardan tos paliegusios baudžiauninkų šalies reikia kovoti dieną naktį. Yra ką veikti ne tik į atsargą išėjusiems katalikų vyskupams, bet ir prekybos centrams.
Visi prekybos centrai, išskyrus pigiausiu alumi tautą girdantį „Lidl“, nuo rudens reikalaus parodyti pasą, jei tik į savo pirkinių krepšelį įsimesi skardinę alaus ar vyno butelį. Realiai. Net jei baigi devintą dešimtį ir turi 50 proanūkių. Tvarka bus! Prekybininkų atstovas nutaisęs urbšišką Rūpintojėlio veidą sako, kad jie kvies prisidėti ir restoranus, kavines beigi naktinius barus.

Sveikatos ministras Požela pritaria. Geras vaizdelis jau nuo rugsėjo 2-osios. Rugsėjo 1-ąją, kaip žinoma, pas mus šabas – pirkti negalima, galima tik gerti. Tarkim, ateis į restoraną Butkevičius su Lenkijos premjere Szydlo. Oficialių vizito pietų.

Passport, please, Mr. Butkevičius, – sako padavėjas vyno butelį užsakančiam premjerui.

Šaudė tu šaudė, – muistosi premjeras. – Pamiršau darbe. Bet aš esu šios šalies Ministras Pirmininkas!

– O man po barabanu, – atsako „Stiklių“ padavėjas. – Tvarka bus!

Przepraszam, – išpučia akis premjerė Lenkijos. Kurioj katalikiški varžtai stipriau nei Lietuvoje veržiami, bet tokių cūdų nė iš tolo nerasi.

Nie ma paszporta, nie ma wina. Tylko wodę! – šaltas kaip belgas padavėjas.

Puikus prekybos centrų sprendimas. Patriotinis. Su Karbauskio apvadais ir skvernais. Tik nevisai tobulas. Derėtų atsižvelgti į siūlymus tų, kurie sako, kad pardavėjos į kasos čekį turėtų įvesti ne duomenis apie alaus pirkėjo amžių, o asmens kodą.

Svarbiausia – neleisti Lietuvai pasveikti. Vardan tos paliegusios baudžiauninkų šalies reikia kovoti dieną naktį. Yra ką veikti ne tik į atsargą išėjusiems katalikų vyskupams, bet ir prekybos centrams.

Metų pabaigoje prekybos centrai duomenis pateiktų parapijoms ir Dvarininko partijos vietos skyriams. Šie didžiausių girtuoklių šimtukus iškabintų prie bažnytinių ir bendruomeninių gėdos stulpų. Mažiausiai išgėrusiai bendruomenei – premija. Pvz., laidotuvių apeigos – metams už dyką.

Jokiu būdu negalima sustoti ties pasiektu. Apsistosim, kai raudonu policiniu žiedu visa Lietuva skaisčiai sužydės. Prekybos centrų geros valios memorandumą būtina išplėsti. Įtraukiant į paso reikalaujamų prekių asortimentą taip pat prezervatyvus, kontraceptines tabletes, lubrikantus, bizūnėlius ir kt. nederamus katalikui pirkinius.

Verta pagalvoti ir apie notaro patvirtinto sutuoktinio leidimo tai pirkti reikalavimo įvedimą. Panašiai kaip yra perkant ar parduodant akcijas biržoje. Kaip nesusituokusiems? Kvailas klausimas.

Nesusituokusiems ir gėjams prezervatyvų ir kt. bjaurasties neparduot.

Prekybininkams pavažiavo stoglentės? Kaip teisingai pažymėjo „Koops“ tinklo vadovas Koreiva, pritardamas tokiam policinės valstybės kūrimo projektui: „Taip, lengva nebus, bus visur nesusipratimų, bet nemanau, kad tai būtų didelė kliūtis, nes paprasčiausiai kito kelio nėra.“

Taip – visų piliečių pasiklausymo dėl švento kovos su terorizmu reikalo įstatymui! Nėra kito kelio ir dėl VSD pakištų Seimui, bet Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete įstrigusių Baudžiamojo kodekso pataisų, siūlančių sodinti visus už dezinformaciją. Iki septynerių ir dešimties metų.

Putino Rusijos „įstatymų“ kopija? Apsieisit. Jei jau kuriame klerikalinę ir policinę valstybę, neturime pasiduoti abejonėms dėl su 106K susimovusių liberalų cypavimo apie asmens laisves. Jokio pasigailėjimo valdžios kritikams ir ypač liberalams.

Prekybos centrų geros valios memorandumą būtina išplėsti. Įtraukiant į paso reikalaujamų prekių asortimentą taip pat prezervatyvus, kontraceptines tabletes, lubrikantus, bizūnėlius ir kt. nederamus katalikui pirkinius.
Rimvydas Valatka

Kas ne su mumis, tą atskirsim nuo Bažnyčios. Užteks ir 30 anarchistų priversti Prezidentę vetuoti naująjį Darbo kodeksą ir visam laikui grįšti prie sovietinio. Po to kaip Karbauskis Naisiuose išgaudysim girtuoklius. Pasisekus – atimsime šventą žemelę iš užsieniečių. Jakavonis ir darba parcijas sustabdys pabėgėlių antplūdį. Tai, ko negali kiti.

Išrūšiuosim šeimas į geras ir nešeimas. Susodinsim prezidentės kritikus ir premjero trolintojus. Išauklėsim vaikus kaip reikalauja „mūsų vertybės“. Kad senelis ramiai galėtų plumpinti pliauska prie suoliuko pririštus anūkus. O tada ramūs lauksime Paskutiniojo teismo dienos.

Nes kas gi belieka po to. Kai visa tai kaip Dievo dovaną tautai suteikę Seimo nariai ant galų galo išsivadina padugnėmis.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Sukrečiantį vaizdo klipą išleidusi Rusijos grupė: jūsų karaliukui ateina galas (263)

Rusijos repo grupė „Kasta“ paskelbė vaizdo klipą, kuriame rodomi akivaizdūs įvykių...

Vilniuje užsisakė naminį kugelį išsinešti, o kai atidarė pakuotę – laukė staigmena (267)

Dabar toks metas, kad kavinių ir restoranų maistu galima pasimėgauti tik užsisakius jį...

Žiemą kol kas teks pamiršti – į šalį vėl pradės plūsti šiluma (10)

Ketvirtadienio rytas išauš debesuotas, pragiedrulių bus nebent šiaurės vakariniame šalies...

Čempionų lyga kaista: į atkrintamąsias žengė tik įvarčių mašiną ir gynybos ramstį praradusi „Borussia“ prancūzas surinko „pokerį“ (3)

Prie aštuonių kelialapius į UEFA Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas jau turėjusių...

Mirė buvęs Prancūzijos prezidentas Giscard'as d'Estaing'as (14)

Mirė buvęs Prancūzijos prezidentas Valery Giscard'as d'Estaing'as , pranešė „France 24“....

Vokietijos rankose – tikrasis Putino ginklas Ukrainai ir Baltarusijai valdyti: ar galima pasirinkti išdavystę? (355)

Būti ar nebūti? Toks klausimas vėl iškilo Vakarų Europai svarstant vamzdyno „ Nord Stream 2...

Vytautė Merkytė | D+ nariams

Kas slepiasi po Paryžiaus gatvėmis: 6 mln. sielų įspėja – sustok, čia yra mirties imperija (2)

Nors Paryžius yra meilės ir romantikos miestas, vieno fakto negalime ignoruoti – po jo gatvėmis...

Dulkys – apie nuotaikas po susitikimo su prezidentu: dėl vieno dalyko su Šimonyte buvome susitarę (329)

„Nenorėčiau spėlioti. Atvirai kalbant, gal ir nelabai yra laiko toms emocijoms, nes tikrai visa...

Dalia Vaitkutė-Šiaulienė | D+ nariams

Pasiilgusiems kelionių siūlo aplankyti lietuvišką Laplandiją, Aliaską ar net Tailandą

Manote, kad žiemą nėra ką veikti? Netiesa. Dar vienas mitas, jog per karantiną galima nebent...

|Maža didelių žinių kaina