aA
„Kai bus surašyta šios beprotybės istorija, vyks reputacijų skerdynės!“ – skelbia portalo „Ekspertai.eu“ antraštė. Straipsnyje pateikiamas interviu su daktaru Rogeriu Hodkinsonu atpasakojimas.
Asociatyvioji nuotr.
Asociatyvioji nuotr.
© Shutterstock

Pasak R. Hodkinsono, vakcinos nėra saugios ir jis pataria tučtuojau stabdyti vakcinavimą. Pasidomėjus paaiškėja, kad vienintelė reputacija, kuri kybo ant plauko, yra jo paties.

Melas: vakcinos lieka organizme ir jį žaloja

„Jau yra paskelbta pakankamai įrodymų, patvirtinančių, kad vakcinose naudojami genetiškai sukurti koronaviruso baltymo spygliai, suleisti į žmogaus kraujotakos sistemą, vėliau yra randami placentoje ir sėklidėse; jie neabejotinai gali numarinti negimusius kūdikius esamo nėštumo metu, o vyrų atžvilgiu tai gali visam laikui nulemti jų nevaisingumą“, – teigia daktaras.

Iš tiesų nė vienos Europos Sąjungoje (ES) patvirtintos naudoti vakcinos sudėtyje nėra SARS-Cov-2 viruso spyglio baltymo. Vakcina tik išmoko žmogaus kūną pasigaminti nedidelį kiekį viruso spyglio baltymo tam, kad imuninė sistema sureaguotų į svetimkūnį ir pradėtų antikūnų gamybą. mRNR vakcinose yra genetinės viruso informacijos, kurią gavusios žmogaus ląstelės geba pagaminti tik virusui SARS-CoV-2 būdingą jo paviršiaus spyglio baltymą. Jį pagaminus, vakcinos medžiaga žmogaus organizme yra sunaikinama, o imuninė sistema, atpažinusi svetimą baltymą pradeda gaminti antikūnus.

Po vakcinacijos, į žmogaus organizmą patekus SARS-CoV-2 virusui imuninė sistema atpažįsta jo paviršiaus baltymą, aktyvuojamas imuninis atsakas ir virusas yra sunaikinamas. Be to, nors po vakcinacijos kurį laiką žmogaus kūne dar galima aptikti spyglio baltymų, maždaug per dvi savaites visi jie suardomi

Šaltinis: nepatikimas

R. Hodkinsonas – pandemijos metu dažnai minima asmenybė. Jis ne kartą pasisakė netikintis pandemijos rimtumu bei mirtimis, taip pat aktyviai agitavo prieš vadovavimąsi oficialiais medicininių įstaigų nurodymais. Šis gydytojas taip pat klaidingai tikino, esą kaukės yra bevertės ir nieko nereiškia saugantis nuo viruso.

„Daktaras Rogeris Hodkinsonas melagingai tvirtina, kad COVID-19 yra apgaulė“, – toks teiginys paminėtas beveik dešimtyje užsienio portalų ir faktų tikrinimo priemonių.

Kanadietis gydytojas dar žymus tuo, kad net devynis kartus buvo sulaukęs apribojimų dėl netinkamo elgesio, taip pat jo laboratorijoje buvo atliktas neplanuotas ir jo nenaudai pasibaigęs patikrinimas.

  • Šaltiniai
  • https://apnews.com/article/fact-checking-afs:Content:9765563716
  • https://www.poynter.org/?ifcn_misinformation=roger-hodkinson-a-doctor-claims-the-covid-19-pandemic-a-hoax-and-that-masks-and-social-distancing-are-useless
  • https://www.voanews.com/a/covid-19-pandemic_infodemic_infodemic-canadian-health-official-didnt-call-pandemic-hoax/6198987.html
  • https://www.boomlive.in/world/dr-roger-hodkinson-makes-false-claims-to-state-covid-19-is-a-hoax-10962?fbclid=IwAR1l9JyBgnho2LU7-kOtzYKVOHpSKTkn_DUtO8D0LT8MBAluUs4SUJmj_8o
  • https://retractionwatch.com/2017/12/13/doctor-9-retractions-loses-lawsuit-work-expert-witness/
  • https://www.medicalnewstoday.com/articles/can-you-detox-from-the-covid-19-vaccine#Are-heavy-metals-in-vaccines-toxic?
  • https://www.theguardian.com/us-news/2021/nov/14/covid-vaccine-mandate-detox-borax-bath
  • https://www.pennlive.com/news/2021/12/people-unnecessarily-seek-ways-to-detox-from-covid-19-vaccine.html
Įkelti
* privalomi laukai
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(7 žmonės įvertino)
1.7143

Top naujienos

Ekspertas: jei Rusija apsisprendžia, tai klausimas ne mėnesių, o savaičių (90)

Praėjusią savaitę vyko ne vienas pokalbis tarp Vakarų ir Rusijos. Nepaisant to, Jungtinės...

Rusijos dujų tranzito planas neleidžia Europai atsikvėpti

Rusija išlaiko įtampą Europos gamtinių dujų rinkoje, nes iš šalies preliminarių vasario...

Į Lietuvą atkeliauja nauja vakcina nuo COVID-19: dėl savo išskirtinumo daliai žmonių ji bus priimtinesnė

Jau šių metų vasario antroje pusėje Lietuvoje nuo koronaviruso bus galima skiepytis nebe...

Baltieji rūmai: Rusija gali pulti Ukrainą bet kuriuo metu (196)

Baltieji rūmai antradienį pareiškė, kad Rusija yra užsimojusi surengti karinį puolimą prieš...

D+Roma Macijauskaitė

„Mantinga“ generalinis direktorius – apie tai, kokia ateitis laukia įmonės darbuotojų ir kuo Marijampolė nėra prastesnė už Vilnių (1)

Jau dvejus metus prie duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių bendrovės „ Mantinga “ vairo...

Pasiruoškite įvykiui danguje: šiąnakt pro Žemę praskries milžiniškas asteroidas; paskelbta, kur galima stebėti gyvai (11)

Jau šiandien pro Žemę saugiu atstumu praskries asteroidas 1994 PC1, o jo priartėjimą bus galima...

D+Agnė Keizikienė

Po aistringų naktų ginekologams iš intymių vietų tenka traukti ir dešras, ir vynuoges: gydytoja papasakojo apie dažniausias traumas sekso metu

Įsivaizduokite – aistringas vakaras, jūs ir jis, žvakių šviesa, jis nubloškia jus ant lovos,...

Infliacija stebina: tai buvo sparčiausias kainų augimas nuo tų laikų, kai įvestas litas (5)

Pirmaisiais Nepriklausomybės metais infliacija Lietuvoje buvo kosminė. Ji siekė ir tūkstantį...

D+Edmundas Jakilaitis

Geniali operacija, kuri padėjo Lietuvai „atvaduoti“ Klaipėdos kraštą (1)

Šįkart pokalbyje „Apie karybą“ žurnalistas Edmundas Jakialitis su Vilniaus universiteto karo...