aA
Vienas garsiausiai koronaviruso pandemija abejojančių advokatų skleidžia melus ir teigia, kad valstybėms reiktų ruoštis dideliam teismo procesui.
Melagiena
Melagiena

Šis asmuo neigia viską, kas buvo įrodyta su koronaviruso iššūkiais dirbančių mokslininkų bei Pasaulio sveikatos organizacijos. Tačiau jis turi nemažai besidominčių jo konspiracijos teorija. Ją skleidžia ir portalas „Laisvas laikraštis“.

Melas: advokatas demaskuoja nusikaltimus

Straipsnyje „Advokatas Reineris Fuellmichas apie Niurnbergą 2.0: Teisingumas ateis ne per teismus, o žmonėms sukilus“ teigiama, kad daktaras R. Fuellmichas demaskuoja nusikaltimus žmonijai. Iš tiesų jis abejoja COVID-19 pandemijos ir PGR testų, kaip priemonių diagnozuoti COVID-19, egzistavimu ir planuoja pateikti ieškinį teismui. Jo ieškinys iki šiol nepasiekė nė vieno teismo.

Šis Vokietijoje ir Kanadoje dirbantis advokatas ne kartą melavo apie savo veiksmus. Jis teigė, kad Kanados Aukščiausiasis Teismas priėmė jo iškeltą nusikaltimų žmoniškumui bylą. Kanados teismai tai neigia.

Melas: koronaviruso melų atskleidimas bus Niurnbergas 2

„Mes planuojame surengti ir vykdyti tarptautinį teismo procesą, kuriame dalyvaus gal 40 teisininkų. Tai bus tikras teisminis procesas“, – žada R. Fuellmichas. Straipsnyje jo pastangas ir žadamą teismo procesą vadina Niurnbergu 2.

Niurnbergo teismas – Antrojo pasaulinio karo nusikaltėlių teismas. 1945 m. lapkričio 20 d. Niurnbergo miesto Teisingumo rūmuose įvyko pirmasis Tarptautinio karo tribunolo posėdis. Pagrindinė kaltinimų medžiaga buvo atrinkta iš Vokietijos vyriausybės karinės, diplomatinės ir ekonominės dokumentacijos. Renkant įrodymus apie nusikaltimus žmogiškumui, buvo pasitelkta ir vaizdinė medžiaga iš nacių koncentracijos stovyklų (Buchenvaldo, Osvencimo), pateikiami išgyvenusių liudininkų parodymai. Šiame teismo procese kaip karo nusikaltėliai buvo nuteisti 24 buvusios nacių Vokietijos vadovai ir pripažintos nusikalstamomis svarbiausios nacių organizacijos.

Negalima lyginti pavienių organizacijų bandymo, neturint realių įrodymų, paduoti į teismą Pasaulio sveikatos organizacijos bei šalių vyriausybių su karo nusikaltimų teismu. Taip pat netikslinga pandemiją lyginti su karo nusikaltimais. 2020 m. sausio mėnesį Kinijoje kilo šios ligos epidemija, infekcija ėmė plisti į kitas pasaulio šalis ir tapo pandemija. COVID-19 ligos sukėlėjas yra iki tol nežinotas koronavirusas SARS-CoV-2. Siekiant apriboti ligos plitimą daugelis šalių ėmėsi plačių visuomeninio ir asmeninio piliečių gyvenimo apribojimų, riboja ar ribojo asmenų judėjimą tarp šalių ar šalių viduje. Gyventojai raginami skiepytis. O Antrojo pasaulinio karo metu vykdytas genocidas buvo inicijuotas Vokietijos valdžios, nužudyta apie 6 mln. žydų.

  • Šaltiniai
  • https://lt.wikipedia.org/wiki/Niurnbergo_karo_nusikaltim%C5%B3_tribunolas
  • https://www.vle.lt/straipsnis/niurnbergo-procesas/
  • https://www.poynter.org/?ifcn_misinformation=the-supreme-court-of-canada-accepted-the-crimes-against-humanity-case-brought-by-dr-reiner-fuellmich-robert-f-kennedy-jr-and-dolores-cahill-for-actions-taken-during-the-pandemic
  • https://www.wiki.ng/en/wiki/dr-reiner-fuellmich-biography-wiki-social-media-insight-on-his-wikipedia-wife-and-family-618292
  • https://www.poynter.org/?ifcn_misinformation=corona-fraud-has-been-uncovered-and-its-organizers-will-now-face-an-international-tribunal
  • https://lt.wikipedia.org/wiki/COVID-19_pandemija
  • https://www.bernardinai.lt/2011-09-23-20-klausimu-ir-atsakymu-apie-holokausta/
Įkelti
* privalomi laukai
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(33 žmonės įvertino)
1.6061

Top naujienos

Po įžūlaus Putino pasirodymo – įtakingų pareigūnų žinutė: naujo rusų puolimo gali nebūti (1)

Arešto orderis nesustabdė Vladimiro Putino nuo kelionių. Iš okupuoto Krymo – į okupuotą...

Kremliaus žiniasklaida jau įvertino Benkunską (11)

Vilniaus meru išrinktas politikas, kuris yra pavadinęs Maskvos namus „šnipų tašku“, rašo...

Po išduoto arešto orderio Putinas Europoje sulaukė užtarėjo (12)

Serbijos prezidentas Aleksandaras Vučičius pareiškė, kad Tarptautinio baudžiamojo teismo (TBT)...

Skeptiškai vertina kalbas apie konservatorių nesėkmę: supraskim, ko siekia ši partija (16)

Nors nemažai partijų skelbia laimėjusios Savivaldybių tarybų ir merų rinkimus, lyderystės...

Bloomberg News

Ko iš tiesų siekia į Maskvą atvykęs Xi Jinpingas?

Kinijos prezidentas Xi Jinpingas , kuris šią savaitę tris dienas lankysis Maskvoje, perduos...

Dėl planuojamos naujos paslaugos greitosios medikai gūžčioja: tai turės vykdyti kitų ligonių sąskaita

Pacientų pavėžėjimas , planuojama, jau netrukus taps realybe, net kai skubi pagalba bus...

Karas Ukrainoje. Prieš Xi Jinpingo vizitą Maskvoje – aiški žinia iš Ukrainos analitikai: Rusijos vadovybė – neviltyje (1)

Pirmadienį , kovo 20 d., Europos Sąjungos šalių užsienio reikalų ministrai pasirašys Ukrainos...

Pranas Šarpnickis

Lietuvis generolas, už kurio galvą buvo pažadėta tūkstančiai aukso rublių: kaip jam pavyko suburti kariuomenę ir dėl ko jo bijojo tiek savi, tiek svetimi (5)

Povilas Plechavičius iki 1918 m. lapkričio 15 d. buvo niekam nežinomas carinės armijos...

Liudas Dapkus. Amžinieji ir trumpiai

Vienus lyderius išrenka tautos. Kiti juos gauna iš Dievo ar kitų aukštesniųjų jėgų. Vieni...

Su Xi Jinpingu susitikęs Putinas: šiek tiek pavydime (5)

Pirmadienį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas priėmė Kinijos lyderį Xi Jinpingą. Kremliaus...