„Nuo Rusijos įsiveržimo į Ukrainą praėjo metai. Visų pirma, mes per tą laiką sukaupėme nemažai patirties, kaip atremti Rusijos Federacijos agresiją. Analizuojame priešo veiksmus siekiant konkrečių tikslų. Tam, kad galėtume jų pastangas neutralizuoti, atliekamų įvairių užduočių, koncentruojamės į skirtingus aspektus“, – sakė Ukrainos jungtinių pajėgų vadas Serhijus Najevas.

Seniau Ukrainos pareigūnai ne kartą kalbėjo apie galimą Rusijos pajėgų bandymą pulti Ukrainą iš Maskvos sąjungininkės Baltarusijos teritorijos.

„Pagal legendą už mūsų labai svarbus objektas. Mūsų tikslas neleisti rusams jo perimti. Turime neleisti jiems čia nusileisti ir perimti tą svarbų objektą“, – kalbėjo Ukrainos karys, slapyvardžiu Dora.

Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos vadovas Oleksijus Danilovas sako, jog menkai tikėtina, kad „rusai galėtų pulti Ukrainą iš Baltarusijos“, nes „ten akivaizdžiai tam per mažai pajėgų“.

„Jeigu išdrįs ateiti, iš jų liks bulviniai blynai. Tai geriau jau lai nesirodo“, – įspėja Ukrainos karys, pravarde Kosmosas.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją