„Mano raginimas – referendumas turi įvykti kitais metais“, – pranešė visuomeninis transliuotojas BBC, cituodamas N. Sturgeon žodžius, pasakytus SNP konferencijoje.
„Ir šiandien galiu patvirtinti, kad iki metų pabaigos aš pareikalausiu [Londono] perduoti įgaliojimus, kad nekiltų jokių abejonių dėl referendumo legitimumo“, – pabrėžė partijos lyderė.
Ji pridūrė, kad „Škotija laimi nepriklausomybės byloje“.
Savo pasisakyme N. Sturgeon taip pat kritikavo JAV prezidento Donaldo Trumpo ir JK premjero Boriso Johnsono „populizmą“, įskaitant premjero „Brexit“ politiką.
Pasak jos, Londonas nori išvesti Škotiją iš ES prieš jos valią.
Top naujienos
Paskubomis surengtas Navalno teismas, advokatei pranešta likus kelioms minutėms iki jo pradžios Navalnas: tai pasityčiojimas (147)
Aleksejaus Navalno teismas vyksta pačiame Chimkų policijos poskyryje, kur ir atvežė oro uoste...
Politologas: Nausėdos ir Šimonytės Vyriausybės santykiai yra keisti (159)
Mykolo Romerio universiteto (MRU) docentas, politologas Virgis Valentinavičius , vertindamas...
COVID-19 pasiglemžė medikės iš Panevėžio gyvybę (155)
COVID-19 pasiglemžė dar vienos Respublikinės Panevėžio ligoninės slaugytojos gyvybę. Kaip...
Jubiliejų švenčiantis Vidas Mačiulis: apie Sabo bučinį, intrigas su krepšinio žvaigždėmis ir Šaro filmą
„Aš dar vaikystėje žinojau, kad suaugęs tapsiu žurnalistu: šeštoje klasėje į šampano...
Rusija sureagavo į Vakarų kritiką dėl Navalno Navalnui vis dar neleidžiama susitikti su savo advokate (292)
Rusijos opozicijos veikėjas Aleksejus Navalnas pirmadienį tebelaikomas Maskvos policijoje po...
Pandemijos analizė Lietuvoje: atsisakius kai kurių ribojimų, reikiamo rezultato tektų laukti mėnesiu ilgiau (230)
Praėjusio ketvirtadienio, sausio 14 dienos duomenimis, šalyje pastebimas epidemiologinės situacijos...
Keičiasi atvykimo į Latviją tvarka: neigiamas koronaviruso testas privalomas visiems (9)
Pirmadienį Latvijos pasieniečiai informavo, kad nuo šiol visi į Latviją atvykstantys asmenys...
Vilniuje sužalotas vyras, prie sugedusio automobilio rišęs trosą – į stovinčius VW trenkėsi „Audi“ (47)
Pirmadienį, apie 10.13 val., Vilniuje, Geležinio Vilko g., įvyko avarija, kurios metu sužalotas...
Kęstutis Girnius. Socialinių medijų iššūkiai žodžio laisvei (83)
„Facebook“ , „Twitter“, „Instagram“ ir daugelio kitų socialinių medijų nutarimas iš...