aA
Kyle’ui Alwoodui iš JAV Ilinojaus valstijos pareikšti kaltinimai dėl penkių pirmojo laipsnio žmogžudysčių, dviejų padegimų ir vieno sunkaus padegimo, praneša news.sky.com.
Degtukai, gaisras, padegimas - asociatyvi nuotr.
Degtukai, gaisras, padegimas - asociatyvi nuotr.
© Adobe Stock

Devynmečio berniuko, apkaltinto sukėlus gaisrą, kurio metu žuvo penki jo šeimos nariai, mama sako, kad jos sūnus „nėra pabaisa“.

Katrina Alwood pasirodė CBS laidoje „This Morning“ ir paprašė teisėjų atlaidžiau žiūrėti į nusikaltimą, nes berniukas turi psichikos sutrikimų.

Moteris papasakojo, kad Kyle’ui neseniai buvo diagnozuota šizofrenija, bipolinis sutrikimas bei aktyvumo ir dėmesio sutrikimas.

Ponia K. Alwood sakė: „Visi į jį žiūri kaip į pabaisą, tačiau jis ne toks. Žmonės klysta, mano sūnus irgi suklydo. Sutinku, tai siaubinga tragedija, tačiau vis tiek negalima sugriauti jo gyvenimo.“

Kyle’as kaltinamas nužudęs netikrą broliuką (dvejų metų amžiaus Daemeoną Wallą), netikrą sesutę (vienų metų amžiaus Ariel Wall), dvejų metų amžiaus pusseserę Rose Alwood ir patėvį Jasoną Wallą, kuriam buvo 34-eri. Taip pat jis kaltinamas nužudęs vaikų prosenelę iš mamos pusės – 69-erių metų amžiaus Kathryn Murray.

Gaisras kilo balandžio 6 d. Timberline priekabinių namelių parke, esančiame Ilinojaus valstijos viduryje. Apygardos koroneris nustatė, kad gaisras buvo sukeltas tyčia. Visos priekabiniame namelyje buvusios aukos mirė uždususios nuo dūmų.

Ponia K. Alwood, kuri buvo susižadėjusi su J. Wallu, prisiminė tą akimirką, kai išvydo liepsnose paskendusį priekabinį namelį.

Ji stovėjo prie lango ir kartojo vaikams bei J. Wallui, kad „juos myli“, bei labai apgailestavo, jog negali jų išgelbėti.

K. Alwood pareiškė, kad tebemyli savo sūnų „nepaisant nelaimės“, nepaisant jos sesers prašymo išsiųsti berniuką į paauglių kardomąjį kalėjimą, o paskui – uždaryti į suaugusiųjų kalėjimą.

Samantha Alwood sakė, jog jos sūnėnas Kyle’as „žinojo, ką gali ugnis“, todėl turėtų būti tinkamai nubaustas.

Jos dukters Rose nekrologas pasirodė internete. Jame rašoma, kad mergaitė „mėgo sėdėti seneliui ant kelių ir žiūrėti futbolą bei taisyti įvairius daiktus su mylimu tėčiu Mike’u“.

Kitų gaisre žuvusių vaikų bei Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės veterano J. Wallo nekrologai taip pat buvo paskelbti elektroninėje erdvėje.

JAV žiniasklaida praneša, kad Kyle’as, kuriam gaisro metu buvo aštuoneri, yra jauniausias dėl masinės žmogžudystės apkaltintas vaikas per pastaruosius 13-a metų.

Berniukas dar nebuvo sulaikytas ir gyvena su giminaičiais nežinomoje vietoje, nes sulaukė ne vieno grasinimo susidoroti. Prieš teismą Kyle’as turėtų stoti spalio 21 d. Jei bus pripažintas kaltu, greičiausiai jam bus skirta lygtinė penkerių metų laisvės atėmimo bausmė ir psichologo konsultacijos.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(16 žmonių įvertino)
2.0625

Top naujienos

Kinų vakcina? Farmacinė chimera, kurios vieni ieško, kiti bijo (117)

Ji yra. Bet jos niekas iki šiol nematė. Cirkuliuoja šen bei ten Europoje vieniems keldama...

Ekspertai apie tai, kas naudingiau: eiti į prastovas, gauti ligos išmokas ar net stoti į bedarbių gretas (75)

Įmonėms skelbiant prastovas, gyventojai teiraujasi ir skaičiuoja, kas jiems naudingiau – eiti į...

Ši žiema Lietuvoje nuo rekordiškai šilčiausios pernykščios skirsis vienu esminiu dalyku: jau aišku, kaip bus su sniegu (33)

Prasidėjusi kalendorinė žiema užklojo Lietuvą negausiu sniegu ir įkvėpė žmonėms tikėjimo,...

Jasikevičius – apie žalias kojines, skambutį Schilleriui ir širdies skausmą dėl Blaževičiaus (45)

Kaip ir buvo galima tikėtis, po keturių beatodairiškos kovos tarp Kauno „Žalgirio“ (5/7) ir...

10 gardžiausių kiaušinienių savaitgalio pusryčiams

Kiaušinienė – populiarus pusryčių maistas visame pasaulyje. Dažniausiai gaminamas...

Iš Vilniaus greitoji iškviesta į Ukmergę: atvykusi medikė nesulaikė ašarų – 35 metų pacientė nesulaukusi pagalbos mirė (918)

„Karščiuojanti pacientė saugiai perduota į rūpestingas infekcinės ligoninės slaugytojų...

Šiauliuose slapta įžiebta Kalėdų eglė: štai ji - tikra miesto pažiba (4)

Šiauliuose pradėjo tvyroti kalėdinė atmosfera – praeivių akis jau džiugina ir švenčių...

Kaip gaminama dirbtinė mėsa, kiek kainuoja ir ką tai reiškia ekologijai (1)

Patraukli naujovė, turinti labai neaiškų potencialą sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių...

Jurga Grigienė | D+

Dalykai, kuriuos astrologai verčiau nutyli: štai kas nutinka didžiausiems skeptikams

Viena populiariausių ir žinomiausių astrologių šalyje Lolita Žukienė atvira – dažnai tenka...