35 metų princui trečiadienį ryte Karaliaus Faisalo ligoninėje Rijade sėkmingai atlikta laparoskopinė apendicito operacija, informavo oficialioji naujienų agentūra SPA.

Agentūra socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė filmuotą medžiagą, kurioje matyti, kaip princas su palyda išeina iš ligoninės ir sėdasi į laukiančio automobilio priekinę keleivio sėdynę.

Princas inicijavo beprecedentę ultrakonservatyvios Saudo Arabijos socialinę ir ekonominę transformaciją. Tačiau liberalizavimo kampaniją aptemdė susidorojimas su kritikais, tarp kurių esama iškilių dvasininkų, aktyvistų ir karališkosios šeimos narių.

M. bin Salmanas sulaukė griežto tarptautinio pasmerkimo po Saudo Arabijos žurnalisto Jamalo Khashoggi nužudymo 2018 metų spalį.

JAV dienraščio „The Washington Post“ skiltininkas, kadaise laikytas karališkosios šeimos aplinkos žmogumi, tačiau vėliau tapęs Rijado kritiku, buvo nužudytas Saudo Arabijos konsulate Stambule, o jo kūnas – sukapotas.

Artimiausiu metu turėtų būti paskelbta JAV žvalgybos ataskaita, kurioje, kaip pranešama, esama išvados, kad sosto įpėdinis davė nurodymą nužudyti J. Khashoggi.

Baltieji rūmai informavo, kad prezidentas Joe Bidenas (Džo Baidenas) per pirmąjį savo telefoninį pokalbį su Saudo Arabijos lyderiais kalbėsi su karaliumi Salmanu, o ne sosto įpėdiniu. Anot Baltųjų rūmų, šis pokalbis turėtų įvykti „greitu metu“.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (23)