Tokią nuomonę žurnalistės Julijos Latyninos „YouTube“ kanale išsakė Rusijos politologas Valerijus Solovėjus.

„Net ir „karo partija“ toli gražu nedžiūgauja dėl to, ką siūlo Vladimiras Vladimirovičius: dėl to naujo masinio puolimo net keliomis kryptimis, kam paprasčiausiai nėra išteklių. Yra gyva jėga, bet ją labai lengva paversti mirusia. O štai technikos verkiant trūksta... V. Putinas Ukrainoje nori užbėgti įvykiams už akių (puolime), o laiko visai nedaug: vasaris, galbūt kovo pradžia“, – pasidalijo informacija V. Solovėjus.

Sprendžiant iš jo žodžių, labiausiai toks prezidento įsakymas sukrėtė Rusijos karinę vadovybę, kuri labai puikiai supranta, kokioje sudėtingoje padėtyje jos armija atsidūrusi Ukrainos fronte.

„Karinė vadovybė ne tas žodis nustebusi, jie pakraupę. Jie siūlė strateginės gynybos koncepciją: išlaikyti Donbasą ir Krymą, ir iš tos pozicijos eiti į taikos derybas. Ne, V. Putinui taip netinka... Mobilizuotieji parengti, nors ir ne iki galo. Svarbiausia – technikos ir ginklų trūkumas. Antras svarbus dalykas: kariškiai bijo, jie siaubingai bijo, kad teks pražūčiai pasmerkti Rusijos kadrų armijos likučius... Tai labai pavojinga“, – teigė Rusijos politologas.

Jis neatmeta galimybės, kad Rusijos karinė vadovybė sabotuos prezidento įsakymą, taip norėdama išsaugoti bent savo karinės galios likučius.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją