Iš kur aparatas atskrido ir kam jis priklausė, kol kas nežinoma. Skelbiama, kad nukritęs dronas sprogimo nesukėlė. Nei žmonės, nei pastatai per incidentą esą nenukentėjo. Įvykio vietoje darbuojasi inžinerinių dalinių kariai ir operatyvininkai.

„Greičiausiai buvo taikytasi į civilinės infrastruktūros objektą, bet jam žalos nepadaryta. Aukų nėra, pastatai neapgadinti. FSB ir kiti kompetentingi organai tiria padėtį. Žmonėms niekas negresia“, – asmeniniame „Telegram“ kanale parašė Maskvos srities gubernatorius Andrejus Vorobjovas.

„Telegram“ kanalas „Shot“ skelbia, kad nukritusio bepiločio orlaivio modelis – „UJ-22 Airborne“, o tokius dronus gamina Ukrainos kompanija UKRJET. Šio tipo dronų įveikiamas atstumas – 800 kilometrų, o greitis – 130–140 kilometrų per valandą.

„Maksimali keliamoji galia – iki 20 kilogramų. Manoma, kad pasibaigus degalams dronas galėjo prarasti aukštį ir užkliūti už medžio, o tada, veikiausiai lūžus sparnui, nukristi ant žemės“, – rašo „Shot“.

Kiek anksčiau vasario 28-ąją skelbta, kad naktį į antradienį Adygėjos respublikoje nukrito „nežinoma skraidyklė“.

Rusijos gynybos ministerija pranešė apie Kubanę atakavusių Ukrainos bepiločių orlaivių likvidavimą. Dar vienas dronas esą buvo numuštas Briansko srityje.

Rusijos kompanijos „Rosneft“ naftos bazėje Krasnodaro krašto Tuapsės mieste naktį į antradienį kilo gaisras. Vietos gyventojai skundėsi girdėję sprogimus, o socialiniuose tinkluose rašoma apie „Ukrainos dronų ataką“, praneša portalas „rbc.ua“.

Prieš dieną bepiločio orlaivio nuolaužų buvo rasta dviejose Belgorodo gatvėse.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją