Trys žandarmerijos nariai buvo sužeisti vietovėje prie Kalė, šiaurinėje Prancūzijos pakrantėje, vėlai ketvirtadienį pranešė Sent Omero miesto prokurorai. Ketvirtadienio rytą paplūdimyje visureigiais patruliavusius pareigūnus migrantai apmėtė akmenimis. Buvo išdaužtas vienos transporto priemonės priekinis stiklas, tada ji pasviro ir nuvirto į minkštą smėlį, naujienų agentūrai AFP sakė kaltintojai.

Migrantai toliau puolė tris automobilyje įstrigusius žandarus, kol atskubėję kolegos juos išlaisvino. Visi trys buvo sužeisti, taip pat ir į galvą, tačiau vežti juos į ligoninę neprireikė.

Londonas ne kartą kaltino Paryžių nesiimant deramų veiksmų, kad neleistų migrantams mažais laiveliais leistis per Lamanšo sąsiaurį. Prancūzijos pareigūnai tikina dedantys pastangas sustabdyti juos dar ant kranto.

Ministro pirmininko Rishi Sunako vadovaujama Didžiosios Britanijos konservatorių vyriausybė paskelbė, kad Lamanšo sąsiaurį perplaukti mėginančių migrantų stabdymas yra jos prioritetas, tačiau žmonės ir toliau beveik kasdien leidžiasi į kelionę.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją