Pasak jų, vienas žinomas karo tinklaraštininkas pareiškė, kad Rusijos pajėgos negali sau leisti pakliūti į spąstus, kaip kad nutiko 2022-ųjų pavasarį, kai, užuot palaipsniui stūmęsi į priekį ir taip gerokai praretinę Ukrainos pajėgų gretas, bandė pradėti kelias puolamąsias operacijas.

Karo tinklaraštininkas pridūrė, kad pagrindinis Rusijos tikslas dabar – sekinti Ukrainos pajėgas ir ardyti jų logistiką, o ne rengti tiesiogines atakas. Kitas karo tinklaraštininkas nurodė, kad Rusija ir toliau turi stengtis sukurti proveržį vykdančią jėgą ir atsisakyti dabartinės taktikos, paremtos nedidelio masto atakomis, kurios tėra kovinių pajėgų švaistymas „užimant laukus“.

JAV Karo tyrimų institutas kiek anksčiau buvo nurodęs, kad Rusijos pastangos vykdyti nedideles Ukrainos pajėgų planus griaunančias atakas toliau mažina plataus masto puolimui būtiną potencialą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją