Rusijos užsienio reikalų ministerija pranešė informavusi Norvegijos pasiuntinį Robertą Kvile (Robertą Kvilę), kad Oslas turėtų liautis persekiojęs „Rusijos piliečius dėl jų pilietybės“.

Praėjusią savaitę Norvegijoje 90 dienų kalėti buvo nuteistas rusas, skraidinęs droną virš Norvegijos teritorijos ir taip pažeidęs po Rusijos įsiveržimo į Ukrainą įvestą draudimą.

Per pastarąsias savaites šioje Skandinavijos šalyje buvo suimta beveik tuzinas rusų, pažeidusių skrydžių draudimą arba draudimą fotografuoti tam tikrus objektus.

Šie draudimai buvo priimti reaguojant į Maskvos karą Ukrainoje, siekiant sustiprinti šalies strateginės infrastruktūros apsaugą.

„Pažymėjome, kad nuosprendžiai rusams yra politiškai motyvuoti ir niekaip nesusiję su sąžiningo ir nešališko teisingumo principais“, – pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministerija.

Norvegija, kuri šiuo metu yra pagrindinė Europos gamtinių dujų tiekėja, padidino parengtį po to, kai netoli strateginių objektų, įskaitant toli jūroje esančias naftos ir dujų platformas, buvo pastebėta paslaptingų bepiločių skraidyklių.

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją