Įraše anglų kalba M. Podoliakas rašė, jog „artėja audringi laikai“.


Tuo metu Ukrainos gynybos ministerijos paskyroje tviteryje pasirodė trumpa žinutė: „Mes stebime.“


„Vagner“ vadovas Jevgenijus Prigožinas penktadienį apkaltino Rusijos gynybos ministeriją pataikius į samdinių pozicijas. „Mūsų yra 25 tūkstančių ir mes aiškinsimės, kodėl šalyje vyksta chaosas“, – pareiškė jis.

J. Prigožinas pažadėjo „sustabdyti blogį, kurį neša šalies karinė vadovybė“. Tai suprasta kaip karinio perversmo grėsmė, nors pats J. Prigožinas suskubo pranešti, kad „tai nėra karinis perversmas“.

Į „Vagner“ vadą vėliau kreipėsi generolas Sergejus Surovikinas, buvęs Rusijos pajėgų Ukrainoje vadas, kurį vėliau pakeitė Valerijus Gerasimovas – jį aršiai kritikuoja J. Prigožinas.

Nuožmumu pagarsėjęs S. Surovikinas iki šiol yra V. Gerasimovo tiesioginis pavaduotojas. Jis tvirtino, esą „Vagner“ pajudėjo į Maskvą.

„Kviečiu sustoti. Priešininkas tik ir laukia, kai pas mus paaštrės vidaus politinė situacija. Negalima žaisti priešininko naudai šiuo sunkiu metu. Kol dar nevėlu, reikia sustabdyti kolonas, grįžti į nuolatinės dislokacijos vietas ir spręsti visas problemas tik taikiu būdu, vadovaujant vyriausiajam Rusijos ginkluotųjų pajėgų vadui“, - į kamerą kalbėjo S. Surovikinas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją