Nuo antradienio saugumo pajėgos yra apsupusios buvusio vyriausybės vadovo namą milijoniniame Lahorės mieste. Jos nori įgyvendinti I. Khano arešto orderį. Pamėginus sulaikyti buvusį premjerą, kilo susirėmimai su politiko šalininkais.

2022 metų balandį I. Khanas buvo nuverstas parlamentui pareiškus nepasitikėjimą juo. Opozicija, be kita ko, kaltino jį netinkamu ekonomikos valdymu. Politikui teisme pareikšti kaltinimai, be kita ko, dėl korupcijos, pinigų plovimo ir vienos teisėjos įžeidimo. 70-metis kelis kartus ignoravo kvietimą atvykti į teismą.

Policija prieš protestuojančius I. Khano rėmėjus panaudojo vandens patrankas ir ašarines dujas. Vietos žiniasklaida, remdamasi ligoninių duomenimis, pranešė apie aštuonis sužeistus demonstrantus.

I. Khanas antradienį vaizdo žinute kreipėsi į savo rėmėjus. Jie esą turį parodyti policijai, kad remia jį nepaisant arešto orderio ir galimo suėmimo.

Pastaruoju metu televizijos stotys, Pakistano žiniasklaidos institucijos sprendimu, laikinai negalėjo transliuoti politiko kalbų. I. Khanas prieš tai savo kalboje apkaltino įtakingą kariuomenę dalyvaujant sąmoksle prieš jį.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją