Reaguodama į socialiniame tinkle „Twitter“ pasirodžiusius vaizdo įrašus Londono ugniagesių tarnyba (LFB) pranešė, kad su liepsnomis šalia stoties esančioje geležinkelio arkadoje kovoja 10 ugniagesių mašinų ir 40 ugniagesių. Liepsnos siaučia į pietus nuo Temzės upės šalia garsiausių Londono vietovių, viena kurių yra Londono apžvalgos ratas.

Ugniagesiai paragino žmones vengti šio rajono ir užsidaryti duris bei langus.

„Elephant and Castle“ yra judrus transporto linijų susikirtimo centas. Ši stotis taip pat yra didelis geležinkelio linijų mazgas, per kurį eina metropoliteno linija „Northern Line“, taip pat kursuoja antžeminiai traukiniai.

Vienu metu gaisrą po geležinkelio arkada, apėmusį tris komercinius objektus, gesino apie 100 ugniagesių. Liepsnos siaučia į pietus nuo Temzės upės šalia garsiausių Londono vietovių, viena kurių yra Londono apžvalgos ratas.

Londono ugniagesių tarnyba (LFB) pranešė, kad taip pat užsidegė šeši automobiliai ir telefono būdelė.

Ugniagesiai paragino žmones vengti šio rajono ir užsidaryti duris bei langus.

Londono meras Sadiqas Khanas (Sadikas Chanas) sakė, kad gaisras buvo lokalizuotas, bet dviem žmonėms, įskaitant policininką, prireikė medikų pagalbos dėl apsinuodijimo dūmais.

„Noriu padėkoti mūsų drąsioms gelbėjimo tarnyboms... veikusioms sparčiai, kad užtikrintų, jog gyventojai ir šalimais esančios stoties keleiviai būtų saugiai evakuoti“, – pareiškė S. Khanas.

LFB nurodė iš gyventojų gavusi dešimtis pranešimų apie šį incidentą ir pasiuntusi 15 priešgaisrinių automobilių kovoti su liepsnomis.

„Šiuo metu gaisro priežastis nežinoma“, – pridūrė ugniagesiai. Sostinės policija savo ruožtu nurodė nemananti, kad incidentas susijęs su terorizmu.

Socialiniuose tinkluose paskelbtame viename vaizdo įraše matyti iš degančių pastatų kylantys tiršti dūmai ir pliūptelėjęs didelis ugnies kamuolys, privertęs gelbėjimo tarnybų darbuotojus slėptis.

Tiršti dūmų debesys buvo matomi iš biurų pastatų Londono centre kitapus Temzės.

Aplinkinės gatvės buvo uždarytos, o geležinkelių operatorė „National Rail“ perspėjo, kad traukinių eismas bus stabdomas arba vėluos iki pirmadienio vakaro.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)