aA
Darbą baigiantis JAV generalinis prokuroras Williamas Barras pirmadienį pareiškė nematantis priežasčių paskirti specialųjį prokurorą išrinktojo prezidento Joe Bideno sūnaus mokesčių tyrimams.
Hunteris  Bidenas, Joe Bidenas
Hunteris Bidenas, Joe Bidenas
© Reuters / Scanpix

Per savo paskutinę spaudos konferenciją jis sakė, kad Hunterio Bideno finansinių sandorių tyrimas „vykdomas atsakingai ir profesionaliai“.

„Nemačiau priežasties paskirti specialųjį prokurorą ir neplanuoju to padaryti prieš palikdamas postą“, – kalbėjo W. Barras.

W. Barras ankstesniame interviu naujienų agentūrai AP taip pat sakė nematęs jokių įrodymų dėl plačiai paplitusio sukčiavimo per lapkričio rinkimus, nepaisant prezidento Donaldo Trumpo tvirtinimų.

D. Trumpas toliau skleidė nepagrįstus pareiškimus, kad jis tapo masinio sukčiavimo auka per rinkimus, net ir po to, kai Rinkikų kolegija įformino J. Bideno pergalę.

Naujuoju JAV prezidentu J. Bidenas turėtų būti prisaikdintas sausį.

J. Bidenas praėjusią savaitę pareiškė visiškai pasitikįs savo sūnumi Hunteriu (Hanteriu), anksčiau šį mėnesį paaiškėjus, kad jo atžvilgiu atliekamas federalinis tyrimas dėl mokesčių.

J. Bidenui dar užimant viceprezidento postą, jo sūnus Hunteris, teisininkas ir lobistas, 2014 metais tapo Ukrainos energetikos įmonės „Burisma“ valdybos nariu ir dirbo joje iki pernai balandžio.

D. Trumpas kaltino J. Bideną, esą šis siekė Ukrainos generalinio prokuroro nušalinimo, kad apsaugotų „Burisma“ ir savo sūnų nuo tyrimo dėl korupcijos.

Šiuo metu Los Andžele gyvenantis ir tapyba užsiimantis 50-metis Hunteris pripažino, kad tvarkydamas savo verslo reikalus yra priėmęs „prastų sprendimų“, tačiau tvirtino nepadaręs jokių teisės pažeidimų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(3 žmonės įvertino)
5.0000

Top naujienos

Vokietijos parlamentaras: Rusija turi tris pagrindinius tikslus (4)

„Aš manau, kad būtent europiečiai yra Rusijos karo taikinys, tačiau dalis mūsų visuomenės...

Verslas PliusViktorija Chockevičiūtė

Didžiulės NT kainos daliai gyventojų tapo nebeįkandamos: situacija šiemet gali pasikeisti įvertino, pirkti ar nuomotis (2)

Spartaus nekilnojamojo turto (NT) kainų augimo nepasivijęs gyventojų atlyginimų augimas, o dabar...

Sinoptikų prognozėje – tai, kas labai nemalonu: apie pavasario šilumą tik svajosime

Šeštadienio naktį Lietuvos padangė išliks debesuota, todėl temperatūra kris lėtai. Dieną šie...

Po pergalingo plano – Maksvyčio susirūpinimas: prašau, tik neišduokite mūsų derinių paaiškino išvykusio Evanso situaciją

Geriausią sezono mačą žaidęs Karolis Lukošiūnas smeigė keturis tritaškius, Laurynas Birutis...

Seimo nario automobilį taranavęs žinomas ūkininkas – vėl policijos akiratyje: šįkart – didesni nemalonumai (3)

Prieš keletą metų būdamas neblaivus tuomečio Seimo nario Juozo Imbraso vairuojamą automobilį...

Rusijai prireikė vos keturių dienų, kad sulaužytų Kinijai duotą pažadą (16)

Kremlius meluoja ir nepaiso net tų, kuriuos vadina draugais ir strateginiais partneriais, pareiškė...

Parengė Jurga Grigienė

Sovietmečio skanumynai, kuriuos šiuolaikiniai vaikai vargu ar išdrįstų paragauti (20)

Sovietmečiu vaikai neturėdavo didelio saldumynų ir skanėstų pasirinkimo. Mažieji smaguriaudavo...

Įtemptose lenktynėse – netikėtas Butkevičiaus pareiškimas: atrodo, jokio spaudimo

Kauno „Žalgiris“ be nuostolių užbaigė dvigubą Eurolygos savaitę: penktadienį ypač...

Dar vienas laimėtas finalas: ispanus parbloškęs „Žalgiris“ padidino atkrintamųjų šansus (3)

Geriausią sezono mačą žaidęs Karolis Lukošiūnas smeigė keturis tritaškius, Laurynas Birutis...

„Birštono elektra“ nutraukia nepriklausomo elektros energijos tiekimo veiklą „Elektrum Lietuva“ perima 1 tūkst. veiklą nutraukiančios „Birštono elektros“ klientų (2)

Lietuvos elektros tiekimo rinkoje – ir vėl pokyčiai. Nuo gegužės 1 d. „ Birštono elektra “...