Tai antradienį pranešė Vokietijos leidinys „Spiegel“, kuriuo remiasi UNIAN.

Pasak leidinio, šiuo metu Diobelne (Saksonija) šimtai policijos pareigūnų šukuoja vakarinę miesto dalį. Paieškoms pasitelkti kinologai, narai, gelbėtojai ir sraigtasparnis.

„Valerijos bendraklasis teigia matęs mergaitę prie mokyklos jos dingimo dieną apie 9 val. 20 min. Esą ji kažko laukė. Tyrėjai apžiūrėjo teritoriją su šunimis, bet be rezultatų“, – rašoma pranešime.

Tyrimas atliekamas ir už miesto bei regiono ribų, pareigūnai palaiko ryšį su Ukrainoje esančiu vaiko tėvu. Taip pat tęsiamas patikrinimas mokykloje, nes mokytojai nepranešė Valerijos mamai, kad mergaitė nepasirodė pamokose. Vietos valdžia sureagavo į incidentą ir reikalauja, kad mokyklos vadovybė atsakytų už tai.

Šiomis dienomis Vokietijos plėtros ministrė Svenja Schulze pareiškė, jog Vokietija neplanuoja daryti spaudimo pabėgėliams ukrainiečiams, kad jie grįžtų namo.

„Sprendimą, ar jie nori grįžti į tėvynę ir kada, turi priimti pas mus prieglobstį radę ukrainiečiai. Vokietija nedaro jokio spaudimo ir nemoka jokių premijų už grįžimą“, – sakė ministrė.

Šaltinis
Temos
Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją