Iš šiuo metu esančių 1 300 darbuotojų bus atleista 730, o 570 darbuotojų liks dirbti įmonės būstinėje netoli Miuncheno.

„Atsižvelgiant į likvidumo trūkumą ir gerai žinomas skandalingas aplinkybes, „Wirecard“ ekonominė padėtis buvo ir išlieka nepaprastai sunki“, – pranešime teigė bendrovės bankroto administratorius Michaelis Jaffe'as.

„Įprastų restruktūrizavimo ir išlaidų koregavimo priemonių nepakanka“, – pridūrė jis.

„Darbuotojų skaičius ir visos kitos išlaidų pozicijos visose nemokiose įmonėse turi būti pritaikytos prie įmonės realybės“, – pažymėjo M. Jaffe'as.

Taip pat buvo nutraukta visos „Wirecard“ valdybos veikla.

Tuo tarpu Miuncheno teismas pradėjo įmonės padalinių bankroto bylų nagrinėjimą.

Pasak administratorių, jie veda derybas su „suinteresuotomis šalimis“ dėl pagrindinio verslo įsigijimo, įskaitant grupės vis dar mokų „Wirecard“ banko padalinį.

Tuo tarpu „Wirecard“ padalinys Brazilijoje jau yra parduotas, administratoriams mėginant surinkti kuo daugiau pinigų kreditoriams.

Administratoriai taip pat pridūrė, kad bendrovės padalinio Šiaurės Amerikoje pardavimo procesas „gerokai pasistūmėjo į priekį“.

Skaitmeninių mokėjimų teikėja „Wirecard“, ryškiai sužibėjusi finansinių technologijų sektoriuje, netikėtai žlugo birželio mėnesį, kai bendrovė buvo priversta pripažinti 1,9 mlrd. eurų trūkumą savo balanse.

Buvęs bendrovės generalinis direktorius ir keli kiti aukščiausi vadovai buvo suimti dėl kaltinimų sukčiavimu.

„Wirecard“ šį mėnesį buvo pašalinta iš Vokietijos DAX indekso, kai bendrovės akcijų vertė nuo šių metų pradžios krito 99 procentais.