Vienas „Hamas“ lyderių Salehas al-Aruris sakė, kad tarp likusių įkaitų yra tik vyrai, tarnavę kariuomenėje, ir kariai. Izraelio gynybos ministras Joavas Galantas tuo tarpu teigia, kad tarp įkaitų Gazos Ruože“ dar yra 15 moterų ir du vaikai.

Izraeliui ir „Hamas“ buvo pavykę susitarti dėl paliaubų, kurioms tarpininkavo Kataras, Egiptas ir JAV. Jos du kartus trumpam buvo pratęstos. Per tą laiką teroristai paleido 105 įkaitus. Izraelis mainais suteikė laisvę 240 palestiniečių kalinių. Izraelio kariuomenė savaitgalį informavo šešias įkaitų šeimas, kad jų artimieji nebegyvi.

Savaitę trukęs mūšių nutraukimas baigėsi penktadienio rytą. Izraelis apkalino „Hamas“ nevykdžius savo įsipareigojimo paleisti visas moteris įkaites. „Hamas“ teigė, kad tai Izraelis atmetęs pasiūlymus. Beirute gyvenantis S. al-Aruris dabar pabrėžė, kad vykstant mūšiams derybų nebus.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)