Iš pradžių reportaže buvo kalbama apie nuolaužų pašalinimą nuo važiuojamosios dalies ir apgadintų automobilių evakuaciją, o paskui nuskambėjo netikėta citata.

„Šiuolaikinė technika leidžia rusų padaliniams ekstremistus specialiosios karinės operacijos zonoje likviduoti minimaliu atstumu“, – po kadrų, kuriuose buvo matyti sprogimo pasekmių šalinimo darbai, pareiškė diktorius.

Matyt, frazė buvo perskaityta iš suflerio, o jos turiniu, atrodo, nusistebėjo ir pats vedėjas.

Leidinys „Podjom“ nurodė, kad televizijos spaudos tarnyba atsisakė pakomentuoti šią situaciją.


Ukrainos pareigūnas: tokių incidentų kaip Belgorode tik daugės

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Oro pajėgų atstovas Jurijus Ihnatas penktadienį per televizijos maratoną pareiškė, kad Rusijos bombos smūgis Belgorodui tikriausiai nėra atskiras pavienis atvejis. Anot jo, tokių incidentų tik daugės dėl rusų aplaidumo, rašo portalas „rbc.ua“.

„Ten nukentėjo nemažai žmonių. Manau, kad ten yra rimtų padarinių. Ką čia galima komentuoti? Jie reguliariai taip elgiasi. Mūsų radiolokacinės žvalgybos priemonės mato, kad rusų lėktuvai iš įvairių pusių atakuoja Ukrainą kaip tik tokiomis bombomis, kokios dabar sproginėja jau jų miestuose“, – sakė pareigūnas.

Anot J. Ihnato, Rusijai teko pripažinti savo atsakomybę dėl sprogimo Belgorode, kadangi yra daug liudininkų. Tokios bombos gali kristi ir kitose vietose, nes okupantai viską daro paskubomis ir kiekvieną kartą naudoja jų vis daugiau.

„O ten, kur skubama ir aplaidžiai elgiamasi, bus daugiau ir tokių atvejų“, – pridūrė pareigūnas.

Portalas primena, kad ketvirtadienį Belgorode nugriaudėjo galingas sprogimas. Vėliau paaiškėjo, kad Rusijos lėktuvas atsitiktinai numetė ant miesto bombą.

Nuo plataus masto karo prieš Ukrainą pradžios 2022 metų vasarį Rusijos naikintuvai reguliariai skraido virš Belgorodo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)