Memuarų išleidimo data dar nenustatyta, o pranešimas paskelbtas praėjus vos keliems mėnesiams, kai B. Johnsonas buvo priverstas atsistatydinti, tačiau sklando spėlionės, kad jis puoselėja ambicijas grįžti į didžiąją politiką.

Pasak leidybos direktorės Arabellos Pike, buvusio premjero atsiminimų knyga bus „kaip jokia kita“. B. Johnsonas papasakos „apie laiką, kai vadovavo vyriausybei, o Jungtinė Karalystė išgyveno vienus svarbiausių pastarojo meto įvykių“.

Ankstesni ministrai pirmininkai iš knygų sandorių uždirbo nemažas pinigų sumas. Pranešta, kad 2007 metais Tony Blairui buvo sumokėta „iki 5 milijonų svarų sterlingų“ už politinius memuarus „Kelionė“ („A Journey“), o Davidas Cameronas uždirbo 1,5 mln. svarų už atsiminimų knygą „For The Record“.

Atsiminimai bus naujausia knyga, kurią parašys buvęs žurnalistas B. Johnsonas, per karjerą jau parašęs keletą knygų. 2014 m. jis išleido savo karo metų herojaus Winstono Churchillio biografiją „Churchillio veiksnys“ („The Churchill Factor“).

Būdamas konservatorių parlamentaras B. Johnsonas uždirba nemažai pinigų sakydamas kalbas ir skaitydamas paskaitas. Nuo tada, kai rugsėjį atsistatydino iš pareigų, jis deklaravo iš to uždirbęs daugiau nei milijoną svarų sterlingų.

B. Johnsonui einant pareigas jį lydėjo skandalai, susiję su COVID-19 pandemija, atsiminimuose jis gali papasakoti ir apie „Brexitą“, kurį karštai palaikė.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją