„Nebūtina dislokuoti jas (branduolines kovines galvutes) prie Lenkijos, Lietuvos ir Latvijos. Galima dislokuoti bet kur. Baltarusijos ilgis – 600 km. Baltarusijos karinėje apygardoje (SSRS laikais) buvo 43 branduolinio ginklo dislokavimo taškai. Jie visi išliko“, - cituoja pareigūną Baltarusijos valstybinė naujienų agentūra „BelTA“.

A.Volfovičius nepatikslino, kada branduolinis ginklas bus atgabentas į Baltarusiją, tik pareiškė, kad šį sprendimą turi priimti „mūsų vadovai“. Jis nenurodė ir kovinių galvučių, kurias į Baltarusiją atveš Rusija, skaičiaus.

„Skaičius nesvarbu. Svarbiausia – kokia kokybė ir kaip teisingai jas naudoti. O kaip naudoti, mes žinome. Ir ar reikės jas naudoti... Manau, kad iki to nebus prieita“, - teigė A. Volfovičius.

Kaip jau buvo pranešta, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Baltarusijos teritorijoje bus dislokuotas branduolinis ginklas.

Vėliau Rusijos ambasadorius Baltarusijoje Borisas Gryzlovas tvirtino, kad Rusijos branduolinis ginklas bus dislokuotas Lenkijos pasienyje.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)