Dalyvauti akcijoje baltarusius ragino Baltarusijos opozicijos lyderė Svetlana Cichanouskaja ir opozicijos atstovas Pavelas Latuška. Prie jų prisijungė daugybė iniciatyvų.

Skelbiama, kad numatomas antikonstitucinis „referendumas“, tiesą sakant, tai yra vienintelis būdas žmonėms saugiai susirinkti vienoje vietoje. Taigi baltarusiai raginami iki 14 val. pradėti rikiuotis prie savo balsavimo apylinkių ne tik tam, kad balsuotų, palikdami du kryželius biuletenyje, bet ir tam, kad išreikštų savo protestą prieš Baltarusijos įtraukimą į karinę agresiją, taip pat palaikytų ukrainiečius jų lemiamoje kovoje.

„Ukrainiečiai niekada nesupras mūsų tylos ir jos neatleis“, – kreipėsi į baltarusių tautą S. Cichanouskaja, paraginusi išreikšti protestą prieš Rusijos veiksmus Ukrainoje.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Dalintis
Nuomonės