„Tikiuosi, kad tai siunčia labai aiškią žinią visiems smurtautojams, visiems prekeiviams žmonėmis, kad nusikaltimai tikrai neatsiperka“, – naujienų agentūrai AFP sakė Merlynn Barola-Uy, pietinio Kagajan de Oro miesto regioninė prokurorė.

Tai buvo antrasis nuosprendis Peteriui Gerardui Scully'iui, kuris jau atlieka bausmę iki gyvos galvos už mergaičių prievartavimą ir prekybą jomis.

Ekspertai įspėja, kad Filipinai tapo pasauliniu vaikų seksualinio išnaudojimo židiniu, o prie to prisidėjo skurdas, geri gyventojų anglų kalbos įgūdžiai ir spartus interneto ryšys šalyje.

Kagajan de Oro teismas paskelbė lapkričio 3-iosios nuosprendį po to, kai su P. G. Scully ir kitais trimis kaltinamaisiais sudarytas susitarimas dėl kaltės pripažinimo.

Jiems buvo pateikti kaltinimai dėl 60 nusikaltimų, įskaitant prekybą žmonėmis, vaikų pornografiją, prievartą prieš vaikus ir išžaginimą.

P. G. Scully'io mergina Lovely Margallo buvo nuteista 126 metams kalėjimo.

Kitiems dviem asmenims buvo skirtos ilgesnės nei devynerių metų laisvės atėmimo bausmės.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją