aA
Makabriškais pokštais paauglius įtariantys klaipėdiečiai kreipėsi į policijos pareigūnus, kad šie išsiaiškintų, ar praėjusį sekmadienį Žardės rajone jaunuolio nuotrauką pastatę ir šalia žvakes uždegę jaunuoliai tik juokavo, ar norėjo pagąsdinti nuotraukoje užfiksuotą asmenį.
Žvakes „mirusiam draugui“ uždegę jaunuoliai sukėlė įtarimų

Tačiau policijos pareigūnai kol kas negali patvirtinti, kad tyrimas bus pradėtas. Esą būtų daugiau pagrindo tai daryti, jei į juos kreiptųsi nuotraukoje pavaizduotas asmuo ar jo artimieji.

„Susirūpinkite savo vaikų psichine būkle. Situacija: Žardės rajone paaugliai pastatė draugo nuotrauką, uždegė žvakių, sudarydami įspūdį, jog toje vietoje mirė vaikinas. Nors tikrai taip nėra. Labai mėgaujamasi savo „bajeriu“, laukiama žmonių reakcijos. Procesas užfiksuotas. Pranešta kam reikia. Jei būtų mano valia, tiems vaikinams būtų privaloma apsilankyti pas rimtą psichiatrą. Ar aš čia jau tokių juokelių nesuprantu?“ - karštą diskusiją vakar socialiniame tinkle pradėjo viena klaipėdietė.

Vieni žmonės komentaruose piktinosi tokiu vaikinų elgesiu, kiti svarstė, kad, galbūt, tai visai ne pokštas. Esą gali būti, kad toje vietoje žmogus mirė prieš metus ar dar seniau, ir šitaip draugai mini jo metines.

Tačiau, pasak diskusiją sukėlusios moters, įtarimų kelia tai, kad prie portreto buvo padėta ne tik gėlių ir žvakių, bet ir dvi „Joker“ kortos.

„Aš tas kortas traktuoju kaip parodymą, kad tai pokštas, nes kortos būtent „joker“, - svarstė mergina.

Be to, esą argi normalūs žmonės darytų asmenukes tokia proga prie degančių žvakių.

„Vakarų ekspresui“ pavyko susisiekti su vyru, kuris pats savo akimis matė, kaip vaikinai ruošė „atminimo ženklą“, ir, iš karto įtaręs, kad tai keistas pokštas, informavo policijos pareigūnus.

Vyras pasakojo rugpjūčio 26 d. apie 18 val. prie Taikos pr. 119 adresu pažymėto pastato pastebėjęs keturis maždaug 15-17 amžiaus jaunuolius. Esą jie prie sienos pastatė įrėmintą jaunuolio portretą, padėjo gėlių, kortas, uždegė žvakes...

„Įtarimų kilo dėl to, kad jie šalia pastatė vyno butelį, patys pozavo ir fotografavosi prie to portreto. Tada jie tiesiog išgėrė vyną ir pasišalino. Po kurio laiko vėl grįžo ir iš toliau stebėjo žmonių reakcijas. Tikrai neatrodė, kad būtų nusiminę. Atvirkščiai – pokštavo, juokavo, buvo nusiteikę labai žaismingai“, – pasakojo įvykio liudininkas.

Nieko nelaukęs, jis kreipėsi į policiją. Tačiau, pasak jo, atvykę pareigūnai tik nusifotografavo jaunuolių sukurtą atminimo ženklą, išklausė liudininko parodymus ir išvažiavo.

„Juk jeigu akivaizdu, kad tai pokštas, reikėtų pašalinti tą nuotrauką. Dabar ji kelia žmonėms nemalonias emocijas. Praeiviai stabteli, žiūri, svarsto, kas tam vaikinui galėjo nutikti, – pasakojo vyras. – Jei nuotraukoje pavaizduotas vaikinas iš tiesų gyvas ir nieko net neįtaria apie tokius juokelius, tokį vaizdą netikėtai išvydę jį pažįstantys žmonės gali ir infarktą gauti.“

Pasak jo, įvykio kaltininkus jis puikiai įsidėmėjo, nes jie buvo grįžę net kelis kartus.

„Ir šiandien buvo atėję. Nusipirko kebabų ir atsisėdę atokiau ant suoliuko valgė, stebėjo praeivių reakcijas, kai jie pamatydavo degančias žvakes ir nuotrauką“, – pasakojo vyriškis.

Be to, socialiniame tinkle atsirado ir daugiau įvykį mačiusių žmonių, kurie sakė net ir nufotografavę įtartinus jaunuolius.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) vyresnioji specialistė Jūratė Albrektienė patvirtino, kad praėjusį sekmadienį policijos pareigūnai sulaukė pranešimo apie tokį įvykį. Pasak jos, į įvykio vietą nuvykę pareigūnai užfiksavo atvejį ir perdavė informaciją Klaipėdos miesto policijos komisariato darbuotojams.

Policijos atstovė negalėjo atsakyti, ar bus pradėtas tyrimas.

„Nežinau, ar tam yra pagrindo. Jei į policijos pareigūnus kreiptųsi asmuo sakydamas, kad jaunuoliai kažką padarė su jo nuotrauka, galbūt tada būtų galima pradėti tyrimą. Kol kas galiu pasakyti tik tiek, kad faktas užfiksuotas“, – situaciją komentavo J. Albrektienė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Smurtas, skolos ir antstoliai lydėjo visą gyvenimą: kartą pamatęs laišką suprato, kad teks tiesiog bėgti (115)

Po tėvų skyrybų namuose trūko šilumos, todėl jos pradėjau ieškoti gatvėje, sako Andžėjus....

Biudžetininkams kitais metais gali būti sunku: didėjančią algą praris augančios kainos (177)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos suformuota darbo grupė kartu su profsąjungomis sutarė,...

Skvernelis: skandalingame pasitarime buvo daug emocionalių pasisakymų, bet ne apie žiniasklaidos laisvę (17)

Emocingų pasisakymų apie žiniasklaidos laisvę posėdyje, kurio įrašą žurnalistai reikalavo...

Po netikėto sukrėtimo prie laisvo krepšinio sosto buriasi galingų užtarėjų stumiami asmenys (6)

Patrickas Baumannas ruošėsi vadovauti Tarptautinei krepšinio federacijai ( FIBA ) bent iki 2031...

Darbuotojai tai turėtų žinoti: ko galite reikalauti iš savo darbdavio?

Biuruose dirbantys darbuotojai nuolat skatinami atkreipti dėmesį į tai, kiek jie praleidžia laiko...

Gentvilas ragina Šimašių trauktis iš Liberalų sąjūdžio vicepirmininkų (15)

Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas paragino Vilniaus merą Remigijų Šimašių...

Pasaulio nepripažintoje Europos „šalyje“ klesti komunizmas: vietiniams negalima išvykti, o turistams – fotografuoti (458)

Yra tokia vieta Europos žemėlapyje, kurioje nesuprantamais būdais klesti komunizmas . Visos...

3 klaidos, kurias dauguma daro ruošdami pusryčius (7)

Pusryčius suvalgyk pats, pietus pasidalink su draugu, o vakarienę atiduok priešui, sako kinų...

Kineziterapeutas siūlo atlikti paprastą testą: ar galite bėgioti ir eiti į žygius (15)

Bėgiojate , einate į ilgus žygius, mėgstate veiklas, kur atliekami šuoliukai? Kineziterapeutas...

Artėjant „Brexit“ lemiamai akimirkai, rinkos dalyviai pasiruošę svaro vertės kaitai (19)

Rinkos dalyviai rengiasi didesniems svaro sterlingų svyravimams tuo metu, kai Junginės Karalystės...