Taip pretendentas į ministrus reaguoja į DELFI publikaciją apie tai, kad Aplinkos ministerija už daugiau kaip 3,7 mln. Lt perka užsakomąsias televizijos ir radijo laidas bei kitas viešinimo paslaugas, o sutartis nutarta sudaryti prieš pat valdžių kaitą.

„Neproporcingai gausus ir skubotas sutarčių pasirašymas Aplinkos ir kitose ministerijose tuo metu, kai keičiasi Vyriausybė, kelia rimtų įtarimų, kad nueinantieji iš valdžios stengiasi ne tik išvalgyti, bet ir išlaižyti finansinių išteklių, skirtų ministerijoms, lėkštę. Tai panašu į beatodairišką pinigų taškymą. Kadangi nesitikiu, kad paliekantieji valdžią elgsis padoriai, esu priverstas kreiptis į VPT, nes tokio dabartinės valdžios elgesio negalima pateisinti ir būtina kuo greičiau jį stabdyti“, – tvirtina V. Mazuronis.

Darbą baigiantis aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas – vienintelis aštrios prezidentės Dalios Grybauskaitės kritikos sulaukęs šios Vyriausybės narys, išdirbęs iki kadencijos pabaigos. Šalies vadovė aplinkos ministrą pirmiausiai kritikavo už neveiklumą. Beje, vienas didesnių skandalų G. Kazlausko politinėje karjeroje taip pat buvo susijęs su viešinimo paslaugomis – po politinių kivirčų ir pareiškimų apie spaudimą įstrigo didžiulės vertės renovacijos viešinimo paslaugų pirkimas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (198)