Skandalingoji sąmokslo teorijų kūrėja, buvusi „Drąsos kelio“ narė bei Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) jaunesniąja mokslo darbuotoja prisistatanti Kristina Sulikienė sukėlė dar vieną skandalą. Ji net kelis sykius viešai pasisakė apie pagrobtos ir nužudytos Ievos Strazdauskaitės istoriją, sukeldama internautų pyktį.
© Youtube stop kadras

Moteris komentaru pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“. Kalba netaisyta.

„Mačiau žmones, rausiančius konteinerius. O čia iššvaistė keletą milijonų lavono paieškai. Ir dar svaidosi žaibais, reiškia užuojautas. Ji pati pasirinko tokį likimą. Jai to reikėjo. Žmogus, kuris saugosi, nevažinėja naujais automobiliais, ir neturi s*kos veido išraiškos. Nepykite. Bet man negaila iš viso, nes nelabai suprantu, kuo ji čia tokia vertinga“, – rašė K. Sulikienė.

Visas feisbukas ūžia: skandalingoji veikėja pratrūko panieka nužudytai I. Strazdauskaitei
© Facebook nuotr.

Kiek anksčiau šią savaitę, dar iki tragiškų žinių apie I. Strazdauskaitės likimą, K. Sulikienė buvo iškėlusi sąmokslo teoriją apie galimas merginos dingimo priežastis. I. Strazdauskaitė, anot K. Sulikienės, buvo STT agentė, kuri susijusi su prekyba žmonėmis ar jų organais. Kalba netaisyta.

„Buvęs STT darbuotojai puse lūpų nuo vakar pradėjo kalbėti, jog visa agentės Ievos „pagrobimo“ istorija susijusi su „kroviniu“. Paskui puolė taisytis, ir aiškino, jog „ar tai paketėlis“, ar pinigų suma. Kadangi agentė „Ieva“ labai intensyviai dirbo prevencijoje dėl žmonių prekybos, vienintelis atsakymas ateina į galvą: ji vežė gyvąją prekę. Gal kokį vaiką, gal kokį puslavonį, turėjo pristatyti dėl organų išėmimo. Organų transplantacijai labai svarbu minutės“, – rašė K. Sulikienė.

Savo feisbuko paskyroje ji neslėpė esanti VDU jaunesnioji mokslo darbuotoja. Ši aplinkybė bei patys pasisakymai sukėlė feisbuko vartotojų pasipiktinimą.

Pramogų pasaulyje žinomas Saugirdas Vaitulionis kėlė klausimą, ką toks asmuo gali duoti studentams ir ką K. Sulikienė iš viso veikia universitete.

Tuo metu apžvalgininkas Andrius Užkalnis buvo negailestingas K. Sulikienei ir taip pat stebėjosi vangiu VDU atstovu elgesiu.

Universitetas atsiribojo nuo K. Sulikienės

Vytauto Didžiojo universiteto feisbuko paskyroje iš pradžių pasirodė pranešimas, kuriuo apgailestaujama dėl K. Sulikienės elgesio ir žadama imtis veiksmų.

„Labai apmaudu, kad Vytauto Didžiojo universitete, kuriame puoselėjamos humanistinės idėjos, esti žmonių, kurie yra nejautrūs kitų skausmui. Kristinos Sulikienės viešas pasisakymas bus perduotas universiteto etikos komisijai“, – rašoma VDU feisbuko paskyroje.

Tiesa, kiek vėliau VDU portalui DELFI atsiuntė atsakymą, kad K. Sulikienė iš viso nedirba ir niekada nedirbo universitete, o pirminiame pranešime esą suklydo feisbuko paskyros administratorė.

„Kristina Sulikienė nėra VDU darbuotoja ar studentė. Vis dėlto apmaudu, kad viešojoje erdvėje plinta nejautrių kitų žmonių skausmui asmenų įrašai ir tokiu būdu demonstruojama nepagarba I. Strazdauskaitės artimiesiems. Universiteto pozicija yra priešinga K. Sulikienės išsakytai nuomonei“, - sakoma VDU atstovės Inos Žurkuvienės atsakyme.

Ji patikslino, kad K. Sulikienė anksčiau VDU studijavo etnologiją, tačiau jai neleista gintis disertacijos, nes ši neatitiko keliamų reikalavimų. Anot I. Žurkuvienės, šiuo metu universitetas neturi jokių ryšių su skandalingąja veikėja. O dėl K. Sulikienės teiginių, kad ši yra VDU humanitarinių mokslų fakulteto Kultūrų studijų ir etnologijos katedros jaunesnioji mokslo darbuotoja VDU, anot I. Žurkuvienės, bus tariamasi su teisininkais.

K. Sulikienė jau nesyk yra pagarsėjusi skandalingais pasisakymais ir saviveikliniais „tyrimais“. Pernai jos neapsikentė netgi „Drąsos kelias“, o savo partiečius Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) skundusi K. Sulikienė tuomet buvo pašalinta iš rinkimų į Seimą.

Prieš tai ji buvo pašalinta ir iš Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio vidurinės mokyklos, o iš kitos darbovietės – dėl nuolatinių keistų skundų, jog ją esą bandė nunuodyti valytoja.

Galiausiai K. Sulikienė užsitraukė ir Lietuvos kariuomenės nemalonę. Po to, kai K. Sulikienė apšmeižė Lietuvos kariuomenės vadą generolą Joną Vytautą Žuką ir iškraipė jo žodžius, nutrūko ir trumpa K. Sulikienės tarnyba karinėse pajėgose.

Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko savanore 2014 metų sausio 13 dieną tapusi K. Sulikienė iš jo buvo pašalinta jau sausio 24 dieną. Per šį trumpą laikotarpį moteris spėjo pagarsėti keistu, iššaukiančiu elgesiu ir konfliktais su kitais kariais.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Seime Aurelijui Verygai bręsta interpeliacija patikslinta (333)

Pirmadienį susitikusios opozicinės frakcijos nusprendė rengti interpeliaciją sveikatos apsaugos...

Vladimiras Laučius. Skvernelio sparneliai: policinės valstybės erelio skrydis (126)

Nors iki prezidento rinkimų liko pusantrų metų, jau dabar ryškėja trys svarbūs dalykai.

Naujojo prezidento beieškant: ryškėja paprastų žmonių ir elito pasirinkimas (1156)

Lietuvos gyventojai prezidento poste šiuo metu norėtų matyti tris vyrus – premjerą Saulių...

Vykstantys į Lenkiją įspėjami apie atnaujinamas patikras (44)

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos ( VSAT ) pareigūnai prie sienos su Lenkija surengs...

Šiurpi avarija Charkove: įtariamosios motina pardavė butą ir nukentėjusiesiems moka įspūdingas sumas (28)

Ukrainos žiniasklaida skelbia, kad siaubingą avariją Ukrainos Charkovo mieste sukėlusios...

Nutrūktgalviams vairuotojams gatvėse darosi ankšta: pėstiesiems belieka slėptis (18)

Kad ir koks pavyzdingas vairuotojas ar atšvaitais nusagstytas pėsčiasis bebūtumėte, nuo vienos...

Mokesčių inspekcija pradėjo kapstyti praeitį – dėl NT perkratys tūkstančius (131)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) išsiuntė tūkstančius priminimų pateikti nekilnojamojo...

Po stichijos šėlsmo perspėjimas vairuotojams (1)

Specialistai sako, kad nors šiuolaikiniai automobiliai yra apsaugoti nuo drėgmės, praleistas...

Dar viena netektis: rinktinėje liko tik du Europos čempionato dalyviai (13)

Pirmadienį Palangoje prasidedančioje Lietuvos krepšinio rinktinės stovykloje susiburs ne 15, o 14...

Sveikai gyvenusį palangiškį pakirto klastinga kepenų liga: ėmė tinti kojos ir didėti pilvas (19)

Būna, kad sunkios, klastingos ligos netikėtai pakerta jaunus, tvirtus, sveiką gyvenimo būdą...