aA
Vilniuje gatvėje žmonės tapo liudininkais, kaip išsiskyrusių tėvų konflikto įkarštyje vaikas tapo situacijos įkaitu ir buvo tampomas. Liudininkai pastebėjo, kad berniuko tėtis – žinomas advokatas Albertas Bandžius.

Delfi.lt susisiekus su advokatu telefonu, A. Bandžius patikino, kad jis norėjo berniuką nuvežti į muzikos mokyklą, tačiau esą mama to jam daryti neleido, tad jis bandęs berniuką paimti iš mamos glėbio. Įkaitusią situaciją užfiksavę žmonės teigė, kad vyras grubiai elgėsi su moterimi. Pats advokatas pokalbio metu neslėpė, kad su buvusia sutuoktine jis išties nėra geruose santykiuose, tad užvirė konfliktas.

„Moteriai sušukus pagalbos, jauni vaikinai priėjo ir bandė patraukti advokatą. Moteris su vaiku spėjo pabėgti ir įsėsti į troleibusą. Žmonės pripuolė prie advokato sakydami ką jis sau leidžia. Advokatas sau leido su nepažįstamais vulgariai kalbėti“, – dalijosi liudininkai.

A. Bandžius Delfi.lt teigė, kad vaikų gyvenama vieta yra priskirta su mama. Tačiau jis vienodai rūpinasi vaikais ir šis konfliktas užviręs dėl to, kad jis, o ne buvusi sutuoktinė vaiką užrašė į muzikos mokyklą. Kurį laiką vaikas mokėsi groti, jam A. Bendžius sakė nupirkęs ir instrumentą, tačiau antradienį, kai A. Bandžius norėjo vaiką nuvežti į muzikos mokyklą, berniuko mokykloje jau nerado.

„Aš kaip tik rašau prašymą Vilniaus vaiko teisių tarnybos vadovui sutramdyti vaiko motinos savivalę. Vaiko ji neleido į muzikos mokyklą, ji specialiai daro, kad jis neitų. Aš tiesiog norėjau paimti vaiką, o ji specialiai įsikibo į vaiką ir nepaleido. Nežinau, ar čia mano smurtinis veiksmas vaiką nuvesti laiku į mokyklą“, – sakė advokatas.

Policijos pareigūnai ir Lietuvos advokatūra kol kas pareiškimo dėl konflikto, peraugusio į vaiko tampymą gatvėje, negavo. Tačiau advokatas jau yra turėjęs nemalonumų dėl savo elgesio. Advokatų garbės teismas išnagrinėjo advokato A. Bandžiaus drausmės bylą ir 2019 m. balandžio 29 d. sprendimu konstatavo, jog advokatas savo veiksmais pažeidė Lietuvos Respublikos advokatūros įstatymus. Tiesa, A. Bandžiui skirtas tik papeikimas.

Trumpą vaizdo įrašą peržiūrėjo ir Lietuvos advokatūra. Į vaiko tampymą peraugęs suaugusiųjų konfliktas buvo įvertintas kol kas tik iš žmogiškosios pusės. Jei advokatūrą pasieks buvusios sutuoktinės pareiškimas, arba policijos informacija, kad įvykis tiriamas, tuomet advokatui gresia dar viena drausmės byla.

„Taip neturėtų su vaiku elgtis nė vienas asmuo. Jei Lietuvoje advokatūra gaus pareiškėjos skundą dėl advokato elgesio. Taip pat tyrimą pradedama, kai mus informuoja teisėsauga, kad atlieka tyrimą dėl asmens veiksmų“, – sakė Lietuvos advokatūros atstovė Ieva Paliliūnienė.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(206 žmonės įvertino)
3.4078

Top naujienos

Ekspertas: jei ne pinigai, „Financial Times“ nebūtų rašęs apie Lietuvą taip, kaip parašė (17)

Britų portalo „ Financial Times “ publikacijos apie Lietuvą nėra žurnalistika, tai – reklama...

Vilniaus mikrorajonas, kuriam žadami dideli pokyčiai: dėl jo potencialo neabejojama

Vos prieš kelis dešimtmečius Vilniaus miestas buvo gerokai mažesnis. Laikui bėgant, sostinė...

Ukrainos ambasadoje Madride – sprogimas (5)

Ukrainos ambasadoje Madride nugriaudėjo sprogimas. Sužalotas vienas žmogus. Apie tai praneša AFP...

EK pirmininkės pasisakymas ištrintas, sureagavo ir Ukraina (10)

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas sureagavo į Europos Komisijos (EK) pirmininkės...

Nauja apklausa išryškino aiškų kandidatų į Vilniaus merus trejetuką – įvertinti ir skirtingi II turo scenarijai (17)

Valdančiosios Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) užsakymu...

Verslas PliusJulija Leimonė

Darbe patiriamas stresas suteikia dvi galimybes: jei negelbėja pirmoji, imkitės ryžtingų veiksmų 3 pagrindinės streso priežastys

Dažnai paroje esančios valandos yra dalinamos į lygias dalis: sakoma, kad trečdalį laiko...

Karas Ukrainoje. Britų žvalgyba apie Rusijos sprendimą: Kremlius bijo Ukraina: mūsų kariuomenė tapo dar galingesnė (7)

Ukraina pranešė iš Prancūzijos gavusi daugkartinę raketų paleidimo sistemą, kuri papildė...

Į nelaisvę patekusio ruso mama lieja pyktį ant Putino ir Šoigu: mes kas, galvijai?

Ukrainoje į nelaisvę pakliuvusio rusų kario mama Irina Čistiakova pareiškė, kad ukrainiečiai su...

Gydytojas patarė, kaip senjorams sumažinti ligų riziką: vieną produktą siūlė vartoti ypač atsargiai

Žmones paveikia senėjimas , natūraliai atsirandantis dėl tam tikros molekulinės ir ląstelinės...

Ala Pugačiova priėmė svarbų sprendimą, susijusį su Rusija

Rusijos dainininkė Ala Pugačiova uždaro ABP – savo paskutinę įmonę gimtinėje, kuri...