V.Grubliauskas BNS patvirtino, jog Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) įteikė prašymą nutraukti jo Seimo nario įgaliojimus.

Parlamentaras tvirtino, jog liberalai susitarė dėl valdančiosios koalicijos formavimo, tačiau tuo pačiu sakė, jog tai, ar derybos buvo sėkmingos, paaiškės tik balandžio 12-ąją, per pirmą naujai išrinktos tarybos posėdį.

V.Grubliauskas į Seimą išrinktas vienmandatėje Danės apygardoje, tad atsilaisvinus vietai Seime čia turės būti rengiami nauji rinkimai į parlamentą.

Susitarimą formuoti valdančiąją koaliciją Klaipėdoje pasirašė rinkimuose daugiausia mandatų iškovoję Liberalų sąjūdžio atstovai kartu su Liberalų ir centro sąjunga bei Rusų aljansu. Susitarimą pasirašiusieji sudaro mažiau nei pusę tarybos narių - 15 iš 31, tad iki daugumos jiems trūksta bent vieno politiko, tikimasi socialdemokratų paramos.

"Praktiškai tikėtina, kad valdančiąją koaliciją tikrai papildys Socialdemokratų frakcija. Neatmetu galimybės, kad kai bus pasirašinėjama koalicinė sutartis, ją pasirašys visų partijų frakcijos, kurių, tikiuosi, bus ne keturios, o daugiau", - kalbėjo jis.

Liberalų sąjūdis Klaipėdos miesto taryboje gavo 7 mandatus. Antrą-trečią vietas pasidalijo liberalcentristai ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), gavę po 5 mandatus. Po 3 mandatus gavo socialdemokratai, Rusų aljansas, "tvarkiečiai" ir "darbiečiai", 2 mandatus iškovojo Rusų sąjunga.

Klaipėdos miesto taryboje iš viso yra 31 vieta.