„Sulaukiu nemažai klausimų dėl koalicijos susitarimo“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė politikas.

„(...) Derybos vyksta ir jau dėliojami paskutiniai akcentai. Galiu Jus užtikrinti, kad koalicijos susitarimas bus pasirašytas jau po Velykų“, – patikino A. Vaitkus.

Anksčiau Eltai koalicijos formavime dalyvaujantis Remigijus Žemaitaitis teigė, kad koalicinė sutartis bus pasirašyta dar šią savaitę.

ELTA primena, kad kovo 5 d. Lietuvoje vyko pirmasis savivaldybių merų ir tarybų rinkimų turas. Suskaičiavus rezultatus, Klaipėdos miesto taryboje 8 mandatus iškovojo politinis komitetas „Ištikimi Klaipėdai“ (19,94 proc.), po 7 mandatus gavo Partija „Laisvė ir teisingumas“ (18,02 proc.) ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (17,82 proc.). Tuo tarpu po 3 mandatus teko Liberalų sąjūdžiui (9,35 proc.), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (8,84 proc.) ir Lietuvos socialdemokratų partijai (7,8 proc.).

Tuo metu po kovo 17 d. įvykusio antrojo rinkimų turo, pergalę mero rinkimuose iškovojo politinio komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ lyderis Arvydas Vaitkus, surinkęs 61,61 proc. rinkėjų balsų.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)