„Visą Lietuvą sukrėtusią vaikų atėmimo dramą išgyvenusi kaunietė Eglė Kručinskienė apsisprendė dalyvauti 2020 metų Seimo rinkimuose kartu su Centro partija „Gerovės Lietuva“, – pranešama partijos pranešime spaudai.

Partija antradienį rengia spaudos konferenciją, kurioje žada dalyvauti ir pati E. Kručinskienė bei pateikti dalyvavimo rinkimuose motyvus.

E. Kručinskienės vardas žiniasklaidoje pirmą kartą nuskambėjo pernai, kai kilo vaikų mušimo skandalas. Didžiulio rezonanso visuomenėje sulaukusioje byloje moteris buvo išteisinta, tačiau pirmąjį nuosprendį apskundė ir prokuratūra, ir išteisintos kaunietės advokatas.

Skandalas kilo po to, kai praeivis nufilmavo motinos elgesį su vaikais ir iškvietė policijos pareigūnus. Pati E. Kručinskienė teigė, kad sūnus norėjo bėgti į gatvę, o ji tik siekė jį sudrausminti.

N. Puteikio vadovaujama Centro partija pavadinimą į centro partija „Gerovės Lietuva“ pakeitė šių metų spalio pabaigoje. N. Puteikis neslėpė, kad partijos pavadinimą derino prie prezidento Gitano Nausėdos šūkio.

N. Puteikis spalį taip pat paskelbė, kad kitąmet vyksiančiuose Seimo rinkimuose jų partijos sąrašo viršuje bus Povilas Gylys, Rūta Janutienė, Kristupas Krivickas ir jis pats.

Beje, tiek R. Janutienei, tiek K. Krivickui šįmet vykę rinkimai į atsilaisvinusias vietas Seime buvo nesėkmingi, nors abu pateko į antrąjį turą.

N. Puteikis dar spalį kalbėjo, kad kvies ir daugiau politikų į savo partiją. „Mes kviečiame į bendrą komandą jungtis visus viešojo intereso gynėjus“, – sakė jis ir neslėpė, kad kvietė ir į prezidentus kandidatavusį Arvydą Juozaitį.

„Mums labai imponuoja A. Juozaičio požiūris į švietimo vietą valstybėje“, – apie A. Juozaitį sakė R. Janutienė.