„Aš galvoju, kad tikrai nesiūlysiu. Čia Lietuvoje visi, ypač politikai – šventieji. Žmogus tikrai, nemanau, kad padarė avariją, ką nors nužudė ar ką nors. Jeigu žmogus tikrai prisipažįsta, atgailauja tai grįžtu prie savo nuomonės, palieku arba teisę jam pačiam apsispręsti (…), arba pažiūrėsim gal prieš tarybos posėdį taryba pageidaus“, – BNS sakė jis.

„Prisidirbau, tad atsiduodu jūsų „teismui“. Po gan ilgo laiko, savaitgalį reikėjo šiek tiek „atsipalaiduoti“. Pirmadienį prieš važiuojant į darbą „prasipučiau“ su savu alkotesteriu. Alkotesteris parodė 0,25 promilės, tad sėdau už vairo ir pajudėjau link darbo“, – ketvirtadienį feisbuke rašė V. Šeršniovas.

Policijos departamento duomenimis, automobilis buvo sustabdytas apie 7 val. ryto J. Basanavičiaus gatvėje. Vairuotojui nustatytas lengvas 0,43 promilės girtumas.

Vicemeras ketvirtadienį BNS teigė, jog dar neapsisprendė, ar pareigas paliks, bet neatmetė tokios galimybės.

„Kiek suprantu, žmogus visur viešai prisipažino, pripažino kaltę. Čia pirmas svarbus žingsnis viešam asmeniui, politikui, kad jeigu daugiau ar mažiau kažkokį nusižengimą padarei, tai jis viską pripažino“, – nurodė A. Katinas.

Su „darbiečiais“ į tarybą išrinktas V. Šeršniovas vicemeru paskirtas 2019 metais.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)