„Mes neturime didelio noro dirbti su G. Landsbergiu. Jie tokią veidmainišką politiką veda, lyg tai krikščionys demokratai yra partijos pavadinime, bet jie nieko nedaro ta linkme. Dar daugiau - Landsbergis jaunasis pasisako už partnerystės santuokas, tai yra kažkokia nesąmonė, kalba kaip liberalas. (....) Aišku, savivaldos lygyje, ten kur pažįstame žmones, ten kur sąžiningiau elgiamasi, tai bendradarbiaujame, bet aukštesniame lygyje - tai mes turime labai daug abejonių“, - trečiadienį „Žinių radijui“ sakė V. Tomaševskis.

LLRA-KŠS lyderio nuomone, G. Landsbergio pozicija yra populistinė, siekiant pritraukti rinkėją, nes jis, anot V. Tomaševskio, šūkiais kovoja „arba su Irina Rozova, arba su Rusija, arba su lenkais“.

Kaip primena ELTA, TS-LKD lyderis G. Landsbergis sako, kad jo vadovaujama partija yra pasiruošusi ieškoti bendros kalbos su partijomis, kurios turės suderintą programą, tačiau atskleidė, kad nemato galimybių dirbti su LLRA-KŠS frakcija bei paminėjo Seimo narės I. Rozovos išvengtą apkaltą.