Konservatorių teiktą kandidatūrą palaikė 38 savivaldos politikai, 1 buvo prieš, 6 balsuodami susilaikė.

„Andrius Grigonis į komandą atsineša 15 metų projektinio valdymo, teisinio požiūrio ir procesų optimizavimo patirtį, ypač vertingą planuojant miesto plėtrą ir infrastruktūros pertvarką“, – išplatiname pranešime pažymėjo Vilniaus meras Valdas Benkunskas.

Naujau paskirtas vicemeras kuruos miesto plėtros, žemėtvarkos, infrastruktūros ir transporto klausimus. Pareigas politikas pradės eiti nuo birželio 2 d.

„Taryba man patikėjo kuruoti labai svarbią sritį. Tiek miesto planavimo uždaviniai, tiek infrastruktūros projektai, tiek transporto vizijos realizavimas lems, kokį miestą mes matysime po dešimtmečio ar dviejų. Jaučiuosi atsakingas už miesto ateitį, todėl esu nusiteikęs savo patirtį tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje maksimaliai išnaudoti siekiant Vilnių paversti geriausia jo versija“, – sako A. Grigonis.

A. Grigonis yra įgijęs teisės magistro laipsnį, yra išlaikęs advokato kvalifikacinį egzaminą ir Lietuvos advokatūros yra pripažintas advokatu. Naujasis vicemeras yra sukaupęs 15 metų patirtį teisės srityje – nuo 2008 m. jis dirbo Europos socialinio fondo agentūroje, atsakingoje už ES lėšų administravimą ir investicijas Lietuvoje, o nuo 2017 taip pat teikė individualias teisines konsultacijas.

ELTA primena, kad sostinės savivaldybėje jau anksčiau buvo patvirtintos dvi vicemerų kandidatūros. Taryba vicemere paskyrė Simoną Bieliūnę – jai patikėtos sveikatos, socialinių reikalų, naktinės ekonomikos ir kultūros klausimai. Taip pat pritarta ir Laisvės partijos teiktai Donaldos Meiželytės kandidatūrai. Politikė yra atsakinga už ikimokyklinio, bendrojo ir neformaliojo ugdymo, jaunimo reikalų, sporto ir sveikatinimo klausimus.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją