Šioje byloje iš viso teista vienuolika asmenų: trys iš jų išteisinti, o likusiems skirtos laisvės apribojimo bausmės bei baudos, BNS sakė teismo padėjėjas ryšiams su visuomene Vytautas Jončas.

Audronei Skučienei dėl šmeižimo, neteisėto informacijos rinkimo apie gyvenimą ir paskleidimo ir dėl piktnaudžiavimo skirta subendrinta dvejų su puse metų laisvės atėmimo bausmė jos vykdymą atidedant dvejiems metams.

Ji taip pat turės sumokėti 570 eurų įmoką į nukentėjusių asmenų fondą.

Dėl mirusiojo atminimo paniekinimo A. Skučienė buvo išteisinta.

Teismas pripažino, kad 2010 metų pradžioje buvusi teisėja Neringa Venckienė su savo teta A. Skučiene subūrė grupę, organizavo buvusio Kauno apygardos teismo teisėjo Alberto Milinio šmeižimą, organizavo duomenų apie privatų gyvenimą rinkimą. Teisėjo sūnus Vaidas Milinis buvo viešai apkaltintas pedofilija. Jo artimieji byloje yra pripažinti nukentėjusiaisiais.

Nukentėjusiais šioje byloje taip pat pripažinti L. Stankūnaitė su dukra, jos buvusi advokatė Loreta Kraujutaitienė, advokatas Gintaras Černiauskas, antstolė Sonata Vaicekauskienė.

Teismas tenkino jų ieškinius ir priteisė L. Stankūnaitei 2 tūkst. eurų neturtinės žalos, jos dukrai Deimantei Stankūnaitei – 3 tūkst. eurų neturtinės žalos.

G. Černiauskui bei Guodai Sakalinskaitei–Ūsienei priteista po pusantro tūkstančio eurų neturtinės žalos.

S. Vaicekauskienei priteista 2,5 tūkst. eurų neturtinės žalos.

Trims Milinių šeimos nariams priteista iš viso 7 tūkst. eurų neturtinei žalai atlyginti.

Kaltinimai byloje buvo pateikti A. Skučienei, Ramintai Baltuškienei, Tatjanai Borovec, Gediminui Aidukui, Dariui Kaminickui, Vitalijui Keršiui, Rimantui Stanislovui Rinkevičiui, Gintarui Banaičiui, Violetai Banaitienei, Andrejui Lobovui ir Renaldui Ščiglinskui.

T. Borovec ir R. S. Rinkevičius teismo ketvirtadienį išteisinti. V. Keršis išteisintas dėl sekimo, o dėl mirusiojo atminimo paniekinimo byla jo atžvilgiu nutraukta dėl senaties.

R. Baltuškienei dėl piktnaudžiavimo, trukdymo atlikti antstolio veiksmams teismas skyrė laisvės apribojimą metams. G. Aidukas ir D. Kaminskas pripažinti kaltais dėl neteisėto informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimo ir skirtos po 3 tūkst. eurų baudos. G. Banaičiui už tą patį nusikaltimą skirta 3,7 tūkst. eurų bauda, V. Banaitienei – 3,4 tūkst. eurų bauda.

A. Lobovui dėl neteisėto informacijos rinkimo, grasinimo nužudyti ar terorizavimo ir skirtas laisvės apribojimas pusantrų metų.

R. Ščiglinskui dėl neteisėto informacijos rinkimo skirta 3,8 tūkst. eurų bauda.

Teismas Policijos departamento ieškinio dėl 2,1 tūkst. eurų turtinės žalos nenagrinėjo, įvertinęs, kad nėra priežastinio ryšio tarp kaltinamųjų veiksmų ir žalos.

Visi kaltinamieji išskyrus pilnai savo kaltę pripažinusį V. Keršį savo kaltę byloje neigė arba teigė nesuprantantys, kuo yra kaltinami.

Šioje byloje kaltinimai buvo pateikti ir buvusiai teisėjai N. Venckienei, tačiau jai pasislėpus JAV, jos byla išskirta.

Šioje byloje aprašyti nusikaltimai susiję su vadinamaisiais Garliavos įvykiais, kilusiais dėl tariamo vaiko seksualinio išnaudojimo.

2012 metų gegužės 17 dieną Kauno rajone, Garliavoje, dalyvaujant 240 policijos pareigūnų, įvykdytas teismo sprendimas ir tuomet aštuonerių metų mergaitė perduota motinai L. Stankūnaitei. Sprendimą vykdė antstolė S.Vaicekauskienė.

2009 metų spalio 5 dieną Kaune nušautas į darbą vykęs teisėjas Jonas Furmanavičius. Tą pačią dieną prie namų nužudyta L. Stankūnaitės sesuo Violeta Naruševičienė.

Prokurorai teigia nustatę, kad žmogžudystes įvykdė garliaviškis Drąsius Kedys. Jis kaltino V. Naruševičienę leidus tvirkinti jo ir L. Stankūnaitės mažametę dukrą bei šios pusseserę, pačios V. Naruševičienės mažametę dukrą. J. Furmanavičių ir Andrių Ūsą kaunietis kaltino pedofilija. Visi teismai A. Ūsą išteisino.

Po žudynių besislapsčiusio D. Kedžio kūnas rastas 2010 metų balandį prie Kauno marių. Vėliau negyvas rastas ir A. Ūsas. Teisėsauga teigia, kad jie mirė nesmurtine mirtimi.