„Negaliu komentuoti, tai yra savivaldybės sprendimas – jie priiminėja sprendimus, tai yra jų kompetencija. Kokį priėmė sprendimą, tokį“, – ketvirtadienį Vyriausybėje žurnalistams sakė S. Skvernelis.

Atsakinėdamas į žurnalistų klausimus, ministras pirmininkas pajuokavo, kad gatvei galbūt vertėtų suteikti jo vardą: „Upės gatvė dabar garsesnė kaip Skvernelio gatvė, tai galbūt pavadinimą keist reikėtų. Galbūt taryba tokį sprendimą kada nors priims“.

Vilniaus rajono politikai penktadienį patvirtino 2020–2022 metų strateginį veiklos planą, kuriame be kitų projektų įtrauktas ir Upės gatvės tolesnis asfaltavimas.

Sprendimas priimtas merės Marijos Rekst partijos – valdančiųjų Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-krikščioniškų šeimų sąjungos balsais, opozicija jo nepalaikė.

Plane numatyta per trejus metus Zujūnų seniūnijos Upės gatvės asfaltavimui skirti 800 tūkst. eurų. Gatvė, kurioje gyvena ir S. Skvernelis, pradėta asfaltuoti pernai, Vyriausybei ir savivaldybei skyrus papildomus 300 tūkst. eurų.

Vyriausiosios tarnybinės etikos komisija kovo mėnesį turėtų paskelbti sprendimą, ar sprendimai priimti nesupainiojus viešųjų ir privačių interesų.