aA
Į prezidento postą taikanti Seimo narė Ingrida Šimonytė antradienį MO muziejaus bistro pristatė savo rinkimų kampanijos štabo komandą. Štabo vadovu tapo ilgametis derybų konsultantas, buvęs įmonės „Versli Lietuva“ vadovas Paulius Lukauskas.
Ingrida Šimonytė
© DELFI / Karolina Pansevič

Pasak konservatorių kandidatės 2019 m. vyksiančiuose prezidento rinkimuose, pagrindinis tikslas, kurio ji siektų tapusi šalies vadove, būtų išlaikyti demokratinės valstybės vertybinius pamatus.

Pasak I. Šimonytės, šiandienos Lietuvos demokratija pakrypo į daugumos diktatūrą, o draudimais ir perdėtu reguliavimu pagrįsta politika daro tautą lengvai pažeidžiamą. I. Šimonytės teigimu, jos prezidentinės komandos iškeltas tikslas - atkurti žmonių pasitikėjimą demokratija ir valstybe, vienyti visuomenę bendro tikslo vardan.

„Demokratijos kelias nėra lengvas, nuopuolių būta daugiau, nei norėtųsi. Paskendę nusivylimuose, paskatinami išorinių jėgų, mes pamirštame paprastus žmogiškus dalykus - pagarbą, pasitikėjimą, įsiklausymą. Mes pamirštame, kad esame laisvi, drąsūs ir darbštūs. Todėl dar ir dar kartą su komanda visos kampanijos metu tai sau ir kitiems priminsime ir skatinsime tiesiog vieni kitais labiau pasitikėti“, - dėstė I. Šimonytė.

Politikė teigia jaučianti, kad su ja žmonės sieja pagarbesnės politikos viltis.

„Jau patyriau, kad su mano asmeniu žmonės sieja kitokios - pagarbesnės, sąžiningesnės ir nuoširdesnės - politikos viltis. Aš priimu tai kaip didžiausią atsakomybę. Bendros vertybės buvo esminis kriterijus buriant ir rinkimų štabo komandą“, - sakė I. Šimonytė.

Susirinkusiems žurnalistams prisistatė ir I. Šimonytės prezidentinės kampanijos štabo vadovas.

„Esu žmogus iš tos kartos, kuri subrendo laisvės troškimo laikotarpiu. Tai, kad Lietuva yra ir asmeninė pareiga, mano kartai yra savaime suprantamas dalykas. Dėl to mano logika paprasta: jei matau, kad negerai, ir galiu kažką dėl to padaryti, einu ir darau. Jei nieko nepadariau, tai irgi mano atsakomybė, todėl neturiu teisės skųstis ir kritikuoti“, - savo sprendimą prisijungti prie komandos motyvavo P. Lukauskas.

Susitarimas dėl bendrų vertybių, pasak štabo vadovo P. Lukausko, buvo esminis komandos formavimo kriterijus.

„Kiekvienas iš jų yra stiprus savo srities specialistas, su kuriais arba aš, arba Ingrida esame dirbę jau anksčiau, dėl to jau yra pasitikėjimas ir žinojimas, ko galime vieni iš kitų tikėtis“, - sakė P. Lukauskas. Visi komandos nariai, pasak jo, dirba savanoriškais pagrindais.

Politinės programos klausimais kampanijos metu konsultuos valdymo ir tarptautinio vystymosi ekspertė Giedrė Balčytytė, kuri buvo I. Šimonytės patarėja Finansų ministerijoje, taip pat dirbo Pasaulio banke, Jungtinių Tautų vystymo programoje. Pastaruosius ketverius metus G. Balčytytė dirba Norvegijos valdymo konsultacijų bendrovėje, o jos ekspertinės sritys - tarptautinio vystymosi programos, viešojo sektoriaus reformos, partnerystės ir komunikacija interesų grupėse.

I. Šimonytės rinkimų kampanijos komunikacijai vadovaus Agnė Dulskienė, ilgametė komunikacijos ir rinkodaros specialistė, pastaruosius devynerius metus vadovavusi kūrybinei reklamos agentūrai „TBWA Vilnius“.

Prie štabo komandos taip pat prisijungė Deimantė Žebrauskaitė, buvusi ilgametė „Maisto banko“ vadovė ir viena šios organizacijos steigėjų. Ji rūpinsis kampanijos savanorių telkimu ir jų veiklos koordinavimu.

Lėšų pritraukimu kampanijai rūpinsis Karina Dajoraitė-Dirvonskienė, teisės ir žmogiškųjų išteklių ekspertė, buvusi „Small Planet Airlines“ personalo ir administracijos departamento direktorė.

Išmaniaisiais sprendimais kampanijos metu rūpinsis Julius Gregorauskas, daugiau nei 15 metų dirbęs įvairiose IT ir telekomunikacijų įmonėse pardavimų, verslo vystymo ir IT valdymo srityse. J. Gregorauskas taip pat yra socialinio projekto „Vaikų svajonės“ vadovas.

I. Šimonytės komunikacija socialiniuose tinkluose rūpinsis laisvai samdomas kūrybininkas ir rašytojas, reklamos ir kino scenaristas Laurynas Kaminskas. Iždo klausimais - Gabrielė Stankūnaitė, renginių koordinavimu - I. Šimonytės padėjėja Laura Juozaitytė.

„Tai yra pagrindiniai mano komandos žmonės, su kuriais pečius surėmę dirbsime kiekvieną dieną iki pergalės. Tačiau už mūsų - didžiulis palaikančiųjų būrys, kuris jau tampa kone legionu. Tai jaudina ir motyvuoja“, - apibendrino I. Šimonytė.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(1 žmogus įvertino)
5.0000

Top naujienos

Lietuvoje – lemtinga diena: renkame valstybės vadovą ir savo atstovus Europos Parlamente rinkimuose balsavęs Skvernelis: turiu savo planų; nuolat atnaujinama (844)

Sekmadienį, gegužės 26 d., Lietuva renka šalies Prezidentą ir 11 Europos Parlamento narių.

Turistų rojus Šiaurės Europoje slepia augančią grėsmę: turime priešą (42)

Šio ledinio turistų rojaus fasadas slepia augančią grėsmę, apie kurią dauguma turistų net...

Tokia vasara pajūryje bus paskutinė: apie naują draudimą daugelis jau buvo pamiršę (132)

Seimo narės Aušrinės Armonaitės socialiniuose tinkluose paskelbtas priminimas, kad kitais metais...

Lietuvės planuotos ir vos 6 tūkst. eurų kainavusios vestuvės sulaukė užsienio žiniasklaidos dėmesio (34)

Sandros Dainaravičienės planuotos vestuvės pateko į įžymaus užsienio naujienų portalo...

Vyrui sveikatos patikra dėl darbo pasirodė absurdiška: kam tai reikalinga?

Norint įsidarbinti Lietuvoje , susidūriau su tokiu reikalu, kad manęs darbdavys paprašė...

Savaitgalį girtas linksmybes keitė smurtas: darbo netrūko ir policijai, ir medikams (12)

Savaitgalį policijos pareigūnams ir medikams darbo netrūko. Policijos departamentas praneša, kad...

Adamkus: noriu padėkoti kandidatams Alma Adamkienė balsavo namuose (32)

Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus padėkojo kandidatams į prezidentus už debatuose...

Artėjančios krizės pranašystės skatina nerimą: lietuviai vis labiau nuogąstauja galintys netekti darbo (5)

Kone 29 proc. dirbančių Lietuvos įmonėse baiminasi prarasti dabar turimą darbą, dar beveik 18...

Šimonytė yra nusimačiusi pirmuosius darbus, jei būtų išrinkta papildyta (400)

Sekmadienio rytą balsą prezidento rinkimuose atidavusi kandidatė į prezidentus Ingrida Šimonytė...