„J. Džiugelis (...) laikėsi Seimo narių lėšų su parlamentine veikla susijusioms išlaidoms skyrimo, naudojimo ir atsiskaitymo už jas tvarkos aprašo (...) nustatytų lėšų panaudojimo paskirties“, – komisijos posėdyje išvadą pristatė liberalas Andrius Bagdonas.

Visgi, komisija konstatavo, kad J. Džiugelio pateiktose avanso ataskaitose ne visais atvejais buvo nurodyti tikslūs ir teisingi duomenys.

„Siekiant išvengti abejonių dėl Seimo nario lėšų su parlamentine veikla susijusioms išlaidoms panaudojimo skaidrumo, rekomenduoti Seimo nariui Justui Džiugeliui užtikrinti, kad jo teikiamose avanso ataskaitose ir paslaugų teikėjų išrašomose sąskaitose faktūrose bei atliktų darbų priėmimo perdavimo aktuose būtų nurodyti tikslūs ir teisingi duomenys“, – rekomendavo Etikos ir procedūrų komisija.

ELTA primena, kad klausimai dėl J. Džiugelio parlamentinių lėšų panaudojimo kilo paaiškėjus, kad konservatorius per trejus metus Seime ataskaitos spausdinimui ir platinimui išleido daugiau kaip 23 tūkst. eurų.

Akcijos „Skaidrinam“ surinktas duomenimis, už šias paslaugas J. Džiugeliui sąskaitas išrašė M. Ardišauskas, šiuo metu vadovaujantis Atsakingo lošimų verslo asociacijai.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)