Jis taip pat patvirtino, kad savivaldybė atliks tarnybinį patikrinimą atliks dėl Vilniaus „Juventos“ gimnazijos direktorės Irinos Ignatavičienės veiksmų.

Anot vicemero, aukščiausi nepriekaištingos reputacijos reikalavimai galioja ne tik mokyklų vadovams, bet ir mokytojams, o A. G. Astrauskaitė, be kita ko, yra viena kaltinamųjų pernykščių riaušių prie Seimo byloje.

„Ta nuostata lieka galioti ir šiuo atveju: ponios Astrauskaitės priėmimas mokyti vaikų bendrojo ugdymo mokykloje atrodo visiškai nesuderinamas su nepriekaištingos reputacijos reikalavimu. Mūsų administracijos skyriams yra pavesta pradėti tarnybinį patikrinimą dėl mokyklos vadovės veiksmų“, – BNS antradienį sakė T. Gulbinas.

„Teisinio vertinimo atlikti negaliu, bet mes, turbūt, ir vertybiškai orientuojamės gyvenime, o po visų žinomų įvykių ir nebaigtų bylų teismuose priimti ją ugdyti vaikus į mokykla, mano supratimu, yra visiškai netinkamas žingsnis“, – kalbėjo vicemeras.

Aktyvi protestuotoja prieš valdžią A. G. Astrauskaitė yra viena kaltinamųjų baudžiamojoje byloje dėl riaušių prie Seimo. Ji kaltinama riaušių organizavimu ir provokavimu.

Riaušės prie parlamento rūmų Vilniuje kilo pernai rugpjūčio 10-osios vakarą po mitingo prieš Vyriausybės ribojimus, skirtus imuniteto nuo koronaviruso neturintiems ir nesitestuojantiems žmonėms.

Pasibaigus Seimo posėdžiui dalis protestuotojų užtvėrė išėjimus iš parlamento rūmų bei išvažiavimą iš vidinio kiemo. Prieš protestuotojus policija panaudojo ašarines dujas, šie savo ruožtu mėtė į pareigūnus akmenis.

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)