„Nemanau, kad įvyks pirmalaikiai rinkimai, man taip neatrodo, nes ir opozicijoje mačiau skirtingų nuomonių. Socialdemokratai tos idėjos nepalaikys, „darbiečiai“ turbūt irgi nepalaikys“, – trečiadienį „Žinių radijui“ komentavo P. Saudargas.

„Valdančiojoje koalicijoje taip pat aš negirdėjau, kad būtų kas pasirašęs ar sakęs, kad pritaria šiai idėjai. Labai nedidelė tikimybė, kad nueisime šiuo keliu“, – pridūrė jis.

ELTA primena, kad praėjusią savaitę Seime surengta apkalta laisvės atėmimo bausme nuteistam parlamentarui V. Gapšiui nepavyko. Nors parlamentui buvo teikti 4 nutarimai, kuriuose nurodytu pagrindu Seimo narys galėjo būti pašalintas iš pareigų, visgi nė vienas iš jų nesulaikė reikiamo 85 parlamentarų palaikymo. Iš viso balsavime dalyvavo 122 Seimo nariai. Po nepavykusios apkaltos dalis opozicijos penktadienį pradėjo rinkti parašus dėl pirmalaikių Seimo rinkimų.

Apeliacinis teismas lapkričio 22 d. pripažino kaltais visus anksčiau „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje išteisintus asmenis. Teismas dėl korupcinių nusikaltimų kaltais pripažino Darbo partijos atstovą, Seimo narį Vytautą Gapšį. Teismas jam skyrė 4 su puse metų nelaisvės.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)