Dėmesį į P. Mureikos reiškiamą paramą Rusijai ir karui Ukrainoje atkreipė apžvalgininkas Rimvydas Valatka. Jis neseniai feisbuke pasidalijo ekrano nuotrauka su kandidato įrašu.

„Pasakysiu viena, tik Rusija išvalys Ukrainą nuo naciukų, kvailio Zelenios ir kito šūdo. Tegyvuoja Rusija !!!“, – rusų kalba tviteryje rašė P. Mureika.

Šį pareiškimą dabar jau buvęs kandidatas į Panevėžio miesto tarybą patalpino po Ukrainos prezidento V. Zelenskio tviterio įrašu.

Petro Mureikos pareiškimas

Keikė politikus, šlovino Rusiją

Tviteryje yra ne vienas klausimų galintis sukelti P. Mureikos komentaras po kitų socialinio tinklo naudotojų įrašais.

„Julija, Ukraina ir yra Rusija, nes tos žemės – rusiškos“, – rusų opozicionierei Julijai Latyninai rašė P. Mureika.

„Tokiems kaip tu, Gabri, ne vieta valdžioje. Ir man, kaip buvusiam policininkui, gėda už tave... Kvailys. Špyga taukuota“, – po užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio įrašu pernai rugsėjį piktinosi jis.

„Prezidentai Nausėda, ką jūs čia rašote nesąmones...? Patys ukrainos nacikai kalti, įvykdę 2014 m. antikonst. valdžios perversmą ir daigiau kaip 8 metus jie apšaudinėjo Lugansko ir Donecko respublikas, žuvo daugiau kaip 15000 žmonių, jų tarpe vaikai...“, – po prezidento G. Nausėdos įrašu praėjusiųjų metų lapkričio pabaigoje rašė dabar jau buvęs kandidatas.

„Šlovė Rusijai“, – į buvusio užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus įrašą sureagavo jis.

„Melas... Melas... Kaip tik žmonėmis prisidengia Ukrainos ginkluotosios pajėgos – nacikai, kaip per Antrąjį pasaulinį. O tu, Linas Linkevičius, irgi naciukas. Ach na ir padla tu. Pasakysiu viena, tik Rusija išvalys Ukrainą nuo naciukų ir kito šūdo“, – toliau ant L. Linkevičiaus rusiškai pyko jis.

„Galite rašyti normalia kalba, kurią žino dauguma – rusų kalba..? Bordelis pas jus ten Ukrainoje. Fašikai valdžioje !!! Galvoju, kad kaip jus sulipdė, taip jūs ir sugriūsit“, – po oficialios Ukrainos paskyros įrašu rašė jis.

P. Mureika rado ką pasakyti ir apie Krymą.

„Buvau Kryme, tik sovietiniais laikais... Patiko... Bet ir tada aš ten jaučiausi kaip būdamas Rusijoje!!! Šlovė Rusijai, Krymas, kaip ir visa Ukraina – Rusija !!! Kodėl? Todėl, kad Ukrainą sulipdė daugiausiai iš rusiškų žemių“, – ten pat aiškino jis.

Valatka: Putino obuolys nuo Karbauskio obels netoli rieda

P. Mureikos pareiškimą paviešinęs apžvalgininkas R. Valatka feisbuke klausė, ar V. Putino obuolys nuo R. Karbauskio obels toli nerieda, turėdamas omenyje tai, kad rinkimų komitete, su kuriuo į tarybą kandidatavo Rusijos gerbėjas, yra ir buvęs R. Karbauskio bendražygis, praėjusios kadencijos parlamentaras Povilas Urbšys.

„Kažkada P. Urbšys vadovavo STT Panevėžio skyriui, paskui ėjo koja kojon su R.Karbauskiu. Dar vėliau jų asmeniniai keliai išsiskyrė, bet, regis, tik paraleliai. Nepartinis komitetas Panevėžio labui, kuriame kukliu penktu numeriu įrašytas „exestetėšnikas“ Urbšys, tempia paskui save fuhrerio Pu „bėtėerą“ – „Slava Rossiji“ viešai rėkaujantį, agresoriaus naratyvą kare prieš Ukrainą naudojantį kažkokį Nr.17. Ko nepadarysi Panevėžio, sorry, fuhrerio Putino labui Panevėžyje“, – feisbuke rašo apžvalgininkas R. Valatka.

Povilas Urbšys

Išbraukė iš kandidatų sąrašo

Antradienį Politinis komitetas „Panevėžio labui“ pranešė, kad jam ir P. Mureikai – nebe pakeliui.

„Paaiškėjus, jog P. Mureika pritaria Rusijos karinei agresijai Ukrainos atžvilgiu, Politinio komiteto „Panevėžio labui“ tarybos narių absoliučios daugumos pritarimu buvo kreiptasi į Vyriausiąją rinkimų komisiją dėl P. Mureikos išbraukimo iš Politinio komiteto „Panevėžio labui“ kandidatų į Panevėžio miesto savivaldybės tarybą sąrašo“, – rašoma komiteto pranešime.

Anot jo, kreipusis į Vyriausiąją rinkimų komisiją, Petras Mureika nedelsiant buvo išbrauktas iš Politinio komiteto „Panevėžio labui“ kandidatų sąrašo.

„Dirbtinis šios temos eskalavimas, manome, kad daugiau susijęs ne su noru ieškoti tiesos, bet bandymu bet kokia kaina diskredituoti politinius oponentus“, – pareiškė komitetas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)