Prie tradicinės akcijos šalies vadovė kviečia prisijungti visus – vietos bendruomenes, mokyklas, verslo įmones, nevyriausybines organizacijas, užsienio lietuvius ir kitus.

„Kad ir kur gyventumėme, paverskime Vasario 16-ąją išskirtine švente. Būkime išradingi, dalinkimės idėjomis ir švęskime mūsų vienybės ir laisvės šventę. Kad visame pasaulyje esantys lietuviai pajustų, kokia ji mums svarbi ir brangi“, – sakė šalies vadovė.

Prezidentė kviečia pasidalinti savo sumanymais kaip išradingai pasveikinti Lietuvą Valstybės atkūrimo dienos proga. Savo idėjas siųskite adresu vasario16@lrp.lt. Visi šventiniai renginiai bus skelbiami ir nuolat atnaujinami oficialioje Prezidentės interneto svetainėje www.lrp.lt.

Išradingiausiai šventusius Valstybės atkūrimo dieną šalies vadovė tradiciškai apdovanos Lietuvos trispalve.

Pernai prie Prezidentės inicijuotos akcijos „Vasario 16-ąją švęsk išradingai“ prisijungė per 250 iniciatyvių bendruomenių iš viso pasaulio. Žmonės trispalvėmis juosė beržus, iš ledo luitų statė Gedimino stulpus, organizavo ledo žygius Lietuvai. Jaunimo organizacijos rengė akciją „Su gimtadieniu, Lietuva“, prie kurios prisijungė daugiau kaip 6 tūkstančiai žmonių. Alytaus rajono gyventojai akmeninėje knygoje iškalė „Tautiškos giesmės“ žodžius.

Vasario 16-ąją išradingai minėjo ir užsienyje gyvenantys lietuviai, įvairiose pasaulio šalyse rengę sporto varžybas, minėjimus ir kitus renginius. Airijos bėgikai 96-ųjų valstybės atkūrimo metinių proga organizavo šventinį 96 kilometrų bėgimą Dublino gatvėmis.

Prezidentės inicijuotą akciją šiemet remia naujienų portalas DELFI, TV3 televizija, radijo stotys „Radiocentras“, „Zip FM“ ir „Ruskoje Radio“.


Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (54)