„Tiriamos tam tikros galimos versijos, ar jaunuolis nėra tapęs kažkokio nusikaltimo auka“, – DELFI TV laidoje „Iš esmės“ antradienį kalbėjo R. Požėla.

Tiesa, jis patikslino, kad kol kas dėl dingusio jaunuolio ikiteisminis tyrimas nėra pradėtas. Pasak R. Požėlos, aiškinamasi jo dingimo aplinkybės.

„Ikiteisminio tyrimo nėra, tačiau ir be ikiteisminio tyrimo atliekame kryptingus veiksmus tam, kad nustatyti jo buvimą vietą ir visas kitas aplinkybes“, – sakė R. Požėla.

ELTA primena, kad gausios pareigūnų ir savanorių pajėgos trečią parą ieško šeštadienį Vilniuje dingusio nepilnamečio.

„Šiandien, kaip ir vakar, tęsiami šeštadienį dingusio nepilnamečio paieškos veiksmai. Jaunuolio ieško policijos pareigūnai, Viešojo saugumo tarnybos, krašto apsaugos sistemos pareigūnai, Raudonojo Kryžiaus savanoriai, artimieji bei visuomenės nariai, susibūrę į grupes“, – apie asmens paieškas Eltai antradienį sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja.

Pranešimas policijoje apie dingusį paauglį Vilniuje gautas šeštadienį, apie 21 val.

Šaltinis
Temos
Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją