Bulvių maišas, nukastas svetimame lauke, 48 metų Juozui Juodišiui kainavo Marijampolės mero sekretoriaus pareigas. Meras Vidmantas Brazys patenkino J.Juodišiaus prašymą atleisti jį iš darbo.
Kol kas neaiškus J.Juodišiaus partinės karjeros likimas - jis yra Krikščionių demokratų Marijampolės skyriaus pirmininkas, savivaldybės tarybos narys, išrinktas pagal Krikščionių demokratų sąjungos ir Valstiečių partijos koalicijos sąrašą.

Po svarstymų Krikščionių demokratų skyriuje J.Juodišius sustabdė savo narystę joje. Praėjusį penktadienį vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje buvęs mero sekretorius irgi nedalyvavo, nors tarybos nario ir administracinės komisijos pirmininko pareigų jis nėra atsisakęs.

Išaiškėjus J.Juodišiaus nuotykiams svetimame bulvių lauke, Marijampolės taryba buvo priversta skubiai sudaryti etikos komisiją, kurios iki šiol nebuvo. Penkių narių komisija rengiasi svarstyti kolegos taryboje J.Juodišiaus poelgį.

Bėdos J.Juodišių užgriuvo po to, kai jis su žmona ir trimis nepilnamečiais sūnumis prieš dvi savaites buvo pastebėti kasantys bulves Vilkaviškio rajono ūkininkų Alvytės ir Eugenijaus Valuckų lauke. E.Valuckas yra Vilkaviškio rajono tarybos narys.

Nors J.Juodišius turi 10 ha žemės, kurioje augina bulves, rugsėjo 16 dieną jis su šeima atvyko prie Valuckų veislinių bulvių lauko. Krikščionių demokratų skyriaus pirmininkas vėliau aiškino net nepastebėjęs, kaip jo žmona su vaikais, pasiėmę šakes ir kibirus, patraukė į svetimą lauką. Tuo tarpu vagis pastebėjęs sargas teigė matęs, kad ir J.Juodišius kasė bulves.

Kai sargo pakviesti atvyko ūkininkai Valuckai, o vagys pabandė dingti iš bulvių lauko, J.Juodišius jau stovėjo prie savo automobilio, kuriame buvo apypilnis bulvių maišas.

E.Valuckas, šią vasarą jau ne kartą gaudęs savo bulvių vagis, nesusivaldė ir išdaužė visureigio "Isuzu Trooper", kuriuo buvo atvykęs J.Juodišius su šeima, langus. Netrukus į lauką atvažiavo policijos pareigūnai.

J.Juodišius ir žurnalistams, ir merui V.Braziui aiškina, kad jis bulvių nevogęs, tai esą dariusi tik jo žmona. Buvusio mero sekretoriaus nuomone, didžiausi kaltininkai jo istorijoje yra žurnalistai, kurie dėl pusmaišio bulvių sukėlė skandalą.

"Jeigu J.Juodišius nebūtų pats atnešęs pareiškimo išeiti iš darbo, būčiau jį atleidęs kaip praradusį pasitikėjimą pareigūną, - "Lietuvos rytui" sakė Marijampolės meras V.Brazys. - Tuo tarpu iš savivaldybės tarybos jį atšaukti gali tik partija, pagal kurios sąrašus jis išrinktas".

V.Brazio neįtikino J.Juodišiaus aiškinimai, kad jis prie svetimo bulvių lauko buvo sustojęs tik pasigrožėti ir pakvėpuoti tyru oru. Baudžiamosios atsakomybės J.Juodišiui tikriausiai pavyks išvengti, nes svetimame lauke nukastos bulvės yra mažavertės.

J.Juodišiaus visureigio langus išdaužiusiam E.Valuckui gresia baudžiamoji atsakomybė už svetimo turto sunaikinimą.

"Lietuvos rytas"
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Dažniausiai užsienio žiniasklaidoje minimas Lietuvos miestas – iš arti (3)

Atvykus JAV ir kituose žemynuose garsiai Ballų šeimynai, viso pasaulio dėmesys krypsta į...

Siaubinga tragedija Kazlų Rūdoje (326)

Kazlų Rūdoje - siaubinga tragedija. Pirmadienį nusižudė mergina, o kitą dieną - ir jos mama.

Kova dėl LRT vadovo kėdės: Jakilaitis žada revoliucingas permainas (462)

Kovą paaiškės naujasis Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) generalinis direktorius....

Perspėja dėl orų permainų: ateina smarki pūga (38)

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas ( PAGD ) perspėja dėl orų permainų –...

Pašiurpo dėl radinio naujuose džinsuose (28)

Niujorke gyvenanti Christine Evans liko šokiruota po tai, kai internetinėje parduotuvėje iš...

Iš Vilniaus su „Ryanair“ skridę į Oslą išgyveno 10 val. išbandymą (46)

Antradienį ryte iš Vilniaus į Oslą išskridęs Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos...

Seimo nariai susirūpino už borto likusiais medikais (4)

Seimo Sveikatos reikalų komiteto nariai ieško būdų padidinti algas jas iš biudžeto gaunantiems...

„Vyšnios“ Aistės Karanauskytės šeimoje – skaudi netektis: liga ją visiškai suvalgė, bet tyrimai rodė, kad mama sveika (79)

Merginų grupės „Vyšnios“ narė Aistė Karanauskytė pirmą šių metų savaitę Anapilin...

Vėl ieško pagrindinio urėdo (12)

Aplinkos ministerija antrą kartą pradėjo ieškoti nuolatinio visas Lietuvos urėdijas apjungusios...

Prokurorai pradėjo tyrimą dėl Karbauskio koncerno valdomų žemių papildyta  (1225)

Generalinė prokuratūra antradienį nusprendė pradėti tyrimą įvertinti žiniasklaidos...