Po Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimo nesikreipti į Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI), UAB „Agrokoncernas“ pats kreipiasi į centrinį mokesčių administratorių. Įmonės direktorius Edgaras Šakys sako, kad „Agrokoncernas“ negali tapti procesų vilkinimo ir politikavimo įkaitu, nes viešojoje erdvėje toliau metami tariami kaltinimai bendrovei ir klaidinama visuomenė.
„Agrokoncernas“ padėjo ūkininkams išspręsti kilusias problemas

„Bendrovė prašo VMI nurodyti, ar „Agrokoncernas“, teikęs paramą ir apie tai pranešęs VMI teisės aktuose nustatyta tvarka, pažeidė kokias nors teisės aktų nuostatas, reglamentuojančias paramos teikimą. „Agrokoncernas“ visuomet moka mokesčius teisės aktuose nustatyta tvarka ir niekuomet jų neslėpė. Atitinkamai niekuo nepagrįsti teiginiai viešojoje erdvėje, esą bendrovė nuslėpė mokesčius, kenkia mūsų reputacijai“, - sako UAB „Agrokoncernas“ direktorius E. Šakys.

„Agrokoncernas“ jau šių metų vasario 26 d. kreipėsi į VRK ir paprašė VRK nedelsiant kreiptis į VMI ir kitas institucijas. Tačiau vasario 28 d. vykusio posėdžio metu VRK nutarė toliau nagrinėti aukščiau minėtą VRK darbo grupės tyrimo išvadą.

„Sprendžiant iš viešojoje erdvėje pateikiamos informacijos, VRK tyrimą vykdė nuo 2016 m. birželio mėnesio, o išvadas rengė dar metus, t. y. iki 2017 m. birželio 14 d. VRK delsimas perduoti turimą medžiagą VMI viešojoje erdvėje skatina nepagrįstas abejones „Agrokoncerno“ teiktos paramos skaidrumu, kenkia „Agrokoncerno“ reputacijai ir pažeidžia bendrovės teisę, kad administracinės procedūros jos atžvilgiu būtų įvykdytos per teisės aktuose nustatytą terminą“, - teigia E. Šakys.

Pasak E. Šakio, jeigu VMI matys poreikį atlikti tyrimą, „Agrokoncernas“ operatyviai pateiks VMI visus jos nurodytus dokumentus ir paaiškinimus.

„Agrokoncernas“ primena, kad po to, kai žiniasklaidoje buvo paviešintas faktas apie VRK narių rengtas išvadas, susijusias su UAB „Agrokoncernas“, bendrovės vadovas šių metų vasario 26 d. kreipėsi į VRK prašydamas nurodyti, kokių teisės aktų pažeidimų padarymu bendrovė yra kaltinama ar įtariama.

„Agrokoncernui“ iki šiol nėra žinoma, kokiais nusižengimais bendrovė yra kaltinama. Jokio tyrimo pažyma nebuvo paviešinta, o tai, bendrovės manymu, sukuria ypač ydingą situaciją, leidžiančią manipuliuoti informacija.

Apie VRK pažymą, aptariamą viešoje erdvėje, bendrovė sužinojo tik iš žiniasklaidos. E. Šakio teigimu, atsižvelgdamas į tai, kad žiniasklaidoje pateikiama informacija apie bendrovės skirtą paramą įvairiems juridiniams asmenims 2013 – 2016 metais, UAB „Agrokoncernas“ savo iniciatyva VRK pateikė Paramos teikimo metines ataskaitas minėtu laikotarpiu.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Lietuvai stojant į turtingųjų klubą, išaiškėjo niūri statistika: „sublizgėjom“ antirekordais   (209)

Turtingųjų valstybių klubu pakrikštytoje Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (...

Palanga išskėstomis rankomis jau laukia poilsiautojų: kokiomis maisto kainomis pasitiko (189)

Kaip privilioti kuo daugiau turistų šiltuoju sezonu, Palangos verslininkai jau gerai apgalvojo....

Pikul žaidžia atviromis kortomis: apie santuokos užkulisius ir kitus galimus Jasaičio romanus su žinomomis moterimis (1)

Pastaruoju metu kone visa lietuva stebi skaudžią dviejų žmonių santykių dramą. Susipykę...

Savaitgalį laukia gražūs orai, o po jų – fantastiški karščiai (27)

Iškeliaujanti gegužė karščio mėgėjų nenuvils ir toliau: karštas bus ne tik savaitgalis, bet...

Vairuotojai sunerimo: eismo ženklai perspėja apie karo grėsmę? (13)

Geltonos spalvos ženklų su stilizuotais tankų ir šarvuočių atvaizdais buvo pastebėta Lenkijoje...

Nužudymo bylą išsprendė tik praėjus 36 metams: žudikas vaikščiojo visai šalia (1)

JAV Teksaso valstijoje pareigūnai išsprendė nedidelį miestelį sukrėtusio Beth Bramlett...

Fenomenalus LeBrono benefisas išplėšė Love'o netekusiems „Cavaliers“ septintąsias rungtynes (17)

NBA Rytų konferencijos finalo laimėtojas pirmą kartą po penkerių metų pertraukos spręsis...

Kodėl po uodo įkandimo taip ilgai vargina niežulys?

Kai uodas įkanda, jis ne tik išsiurbia žmogaus kraujo , bet ir įšvirkščia savo seilių....

„Akropoliuose“ vyksta „Jamam“ nuolaidų akcija (2)

Penktadienį ir šeštadienį prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ vyksta nuolaidų akcija...

Šokiruojantis merginos pagrobimas: gyvą palaidojo po žeme (75)

Barbaros Jane Mackle gyvenimas buvo tikrai kerintis. Daili ir populiari 20 metų mergina buvo Majamyje...