„Niekada nesakysiu, kad pagalbos – socialinės ar socialinių paslaugų – Lietuvoje yra per daug ir jų netrūksta. (...) Bet, man atrodo, kad ribotais ištekliais, kuriuos skiriame, tais, kuriais esame kaip visuomenė susitarę skirti socialinei apsaugai, tvarkomės pakankamai neblogai“, – pirmadienį „Info TV“ sakė Vyriausybės vadovė.

Ministrės pirmininkė pažymėjo, kad Lietuva socialinei apsaugai nuo savo bendrojo vidaus produkto (BVP) skiria gerokai mažiau negu Europos Sąjungos (ES) vidurkis. Visgi, pasak jos, visos institucijos stengiasi kaip įmanoma labiau atliepti socialinių paslaugų poreikį.

„Nėra tik tai valstybė, ar tik tai savivaldybės, yra ir nevyriausybinės organizacijos, kitos organizacijos, mokykla, čia veikia labai daug veikėjų, kurie kartu veikdami gali problemas pastebėti“, – akcentavo I. Šimonytė.

ELTA primena, kad rugpjūčio 27 dieną vyras su dukra valtimi perplaukė Šilutės rajone tekančią upę, kirsdamas Lietuvos ir Rusijos sieną. Turimais duomenimis tėvas su devynių mėnesių mergaite šiuo metu yra Rusijos teritorijoje.

Sekmadienį, teisėsaugos duomenimis, Neries upėje, kaip įtariama, 36-erių moteris, norėdama nusižudyti, sąmoningai paskandino savo vaikus – 2020 ir 2022 metais gimusias mergaites.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)