„Naujienos apie Ugnytę. Buvau vėl jos aplankyti. Turiu labai džiugių žinių! Ji jau pakilo iš lovos ir pradėjo vaikščioti! Dar ne savarankiškai, bet vaikštynių pagalba gali judėti. Neliko jokių maitinimo zondų! Pradėjo pati valgyti. Po truputį bando kalbėti. Labai džiugu matyti tokį progresą, nors visko mokomasi iš naujo. Dabar Ugnytė yra išvykusi į sanatoriją. Ilgam. Labai tikimės sugrįžtančios dar sveikesnės“, – informuoja moteris.

Skaudi nelaimė įvyko kovo 22 d., apie 13 val., mergaitei einant per pėsčiųjų perėją.

Pasak liudytojų, pirma juosta važiavęs automobilis sustojo mažametę praleisti, o antra juosta skriejęs „VW Golf“ nutrenkė pėsčiąją, skelbė „Alytaus gidas“.

Į pagalbą pirmasis atvyko Kelių policijos skyriaus specialistas Erlandas Didžiulis, tuo metu važiavęs pro šalį ir pamatęs partrenktą mergaitę, anksčiau pranešė Alytaus policija.

Pareigūnas ėmėsi skubių pirmosios pagalbos veiksmų, siekdamas išgelbėti mergaitės gyvybę, iki kol atvyko medikai.

Sunkiai sužalota mažametė nuvežta į ligoninę Kaune. Išorinių sužalojimų nebuvo matyti, įtarta, kad pažeisti vidaus organai. Vaikui atlikta operacija, paskui sukelta dirbtinė koma.

Aplinkkeliu virtusioje Statybininkų gatvėje eismas suintensyvėjo po to, kai Santaikos gatvėje pradėtas vienas paskutinių rekonstrukcijos etapų.

Keturių juostų Statybininkų gatvės atkarpoje nėra nei vieno greitį slopinančio kalnelio. Tiesa, dažnai greitis fiksuojamas policijos „trikoju“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)